O nás

INOVATIVNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY VARILUX SLAVÍ LETOS 60 LET OD UVEDENÍ NA TRH

Sdílet na

O prvním dubnovém víkendu proběhla oslava 60. výročí značky Varilux v Olomouci, v prostředí hotelu NH Collection Congress. Akce se zúčastnilo 300 hostů z řad odborné veřejnosti České i Slovenské republiky. Akci provázely odborné přednášky, vystoupení zahraničního hosta a také večer nabitý zábavou, dobrým jídlem a pitím. Třešničkou na dortu bylo vystoupení zpěváka Daniela Bárty. Celým sobotním programem provázel moderátor Ondřej Havlík, známý beatboxer. Svými vstupy bavil všechny účastníky akce, všech věkových kategorií. Velmi si vážíme hojné účasti a děkujeme všem, kteří s námi tento den oslavili významné jubileum značky Varilux. Na viděnou příště! Váš Essilor

V dnešní době trpí 1.8 miliardy lidí po celém světě vetchozrakostí –přirozeným jevem, který postupně zhoršuje vidění na blízko a ztěžuje každodenní úkony.

Po dlouhou dobu bylo nejběžnějším řešením vetchozrakosti předepsání bifokálních brýlových čoček.

To však bylo spojeno s řadou komplikací a uživatele často trápily nežádoucí vedlejší účinky jako například nepříjemné skoky v kvalitě vidění a obecné narušení každodenních aktivit.

INOVATIVNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY VARILUX SLAVÍ LETOS 60 LET OD UVEDENÍ NA TRH

Ve společnosti Essilor věří, že lepší zrak vede k lepšímu životu. To je důvod, proč vyvíjí produkty pro lepší zrak. A tento přístup jim umožnil již v roce 1959 vytvořit první progresivní čočky Varilux. Od té doby rozvíjí partnerství s optiky a nadále udává směr budoucího vývoje. Všechny brýlové čočky Varilux jsou navrhovány ve Francii a za posledních 40 let byly testovány více než 12 000 nositeli. Při výrobě brýlových čoček spojují lidské znalosti a špičkové inženýrství. Jejich neustálé inovace jsou výsledkem obrovského pracovního nasazení mnoha vědců. Výsledkem jejich práce je například až 30 patentů v jedné čočce Varilux. Zákazníci a jejich potřeby jsou pro Essilor vším. Aby vyhověli každému individuálnímu požadavku, nabízejí miliardy unikátních kombinací, které dokonale naplňují potřeby každého jednotlivého zákazníka. Díky tomu dosahují brýlové čočky Varilux 96% spokojenosti nositelů**.

Díky Vaší důvěře v produkty Varilux, může Essilor nadále zlepšovat zrak milionů lidí, kteří tak mají jasnější budoucnost.

I po 60 letech je Varilux stále neuvěřitelně populární jak mezi zákazníky, tak očními specialisty.

Je to zákazníky stále nejžádanější progresivní brýlová čočka a je světovou jedničkou mezi výrobci progresivních brýlových čoček.

VISUM FUTURI - VARILUX 60 / Long

 

* Euromonitor, 2016 údaje: Maloobchodní hodnota v kategorii brýlových čoček, značky reprezentující progresivní čočky.** 96 % nositelů je spokojeno s kvalitou vidění, kterou jim Varilux poskytuje. Global Studies 2009 - 2017. Testováno 1903 nositelů.