Blog 2 min číst

Zdraví pro vaše oči není drahé

Sdílet na

Říkáte si, že vám stačí brýle na čtení ze supermarketu? Vždyť s nimi přečtete, co potřebujete... S Variluxem ale získáte mnohem více! Když si navíc propočítáte, kolik stojí, zjistíte, že v přepočtu na den investujete do svého zdraví tolik, kolik stojí jedna káva v kavárně.

Věděli jste, že hotové brýle na čtení, které si můžete koupit v obchodě, plně vyhovují jen setině nositelů? Vašemu zraku mohou velmi uškodit. Zvlášť, když nenavštívíte očního lékaře nebo optometristu a „naordinujete“ si je sami.

Jak moc vám záleží na vašem zdraví? Brýle musí být přesně zhotoveny na míru vašim potřebám. Každý z nás má zornice jinak daleko od sebe a většinou má každé naše oko jiné dioptrie. Při nesprávné korekci se oči více namáhají. Začne vás bolet hlava i oči, trápit závratě, mdloby, ale i potíže s koncentrací. Zároveň hrozí riziko, že včas neodhalíte vážnější oční choroby.

Presbyopie už dnes není strašákem

Dlouhodobou ochranu vašich očí a vysoký komfort nošení nabízejí multifokální brýlová skla Varilux, která jsou ideální pro život naplno po čtyřicítce, kdy nás začíná trápit presbyopie (vetchozrakost).

Presbyopie jednou postihne každého z nás. Někoho dříve, jiného později. Naše oči ztrácejí pružnost. Někdo to řeší střídáním brýlí na blízko a do dálky, jiný si pořídí nevzhledná bifokální skla. Nejvyšší komfort vidění ale nabízejí progresivní brýlová skla Varilux. Zajistí vám čiré a ostré vidění nejen na blízko a do dálky, ale i na střední vzdálenost. Navíc skvěle vypadají a díky ochranné vrstvě Crizal odolávají i kapkám vody, prachu, otiskům, odleskům, škrábancům a UV záření.

Dopřejte svým očím to nejlepší! Nejmodernější brýlové čočky Varilux jsou multifokální brýlová skla Varilux X seriesTM, které využívají tři revoluční technologie pro perfektní vidění za všech situací. Byly testovány a schváleny uživateli z celého světa, kteří potvrdili benefity jako snadný přístup k vidění na blízko a rychlou a snadnou adaptaci.

Garance, které jen tak někde nedostanete

Výrobce brýlových čoček Varilux vám garantuje 100% spokojenost! Vyzkoušejte si multifokální brýlová skla Varilux na 4 týdny a případně je můžete vyměnit za jiný design nebo skla na čtení a do dálky.

S Varilux prémiovou garancí získáte také širší ochranu svých multifokálních brýlových čoček. V případě jejich poškození získáte 75% slevu na další pár multifokálních čoček, při ztrátě 50% slevu.

Samozřejmostí je také záruka, že vám budou brýle dobře sloužit po dva roky. V přepočtu tak na jeden den investujete do svého zdraví tolik, kolik utratíte za dobrou kávu v kavárně.

Chcete se o brýlových sklech Varilux dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Jejich seznam najdete na www.najdioptiku.cz.