Blog

Multifokální skla Varilux jsou zde pro vás už 60 let

Sdílet na

V letošním roce slaví progresivní brýlové čočky Varilux už 60leté výročí. Právě v roce 1959 je vyvinula společnost Essilor a dala tak naději na kvalitní vidění všem lidem nad 40 let, kteří už potřebovali brýle na blízko i do dálky.

Essilor se jako přední výrobce brýlových čoček intenzivně věnuje výzkumu v oboru oční optiky a uvádění nových technologií do praktického života. Jeho tým nadaných specialistů uvedl jako první na trh například multifokální brýlová skla, a to už před 60 lety. Nazývají se Varilux a firma Essilor je od té doby neustále zdokonaluje. Zavádí novinky a nastavuje nové standardy v kvalitě péče o zrak presbyopických pacientů.

Užijte si ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti

Přestože mají multifokální skla dlouhou tradici, představují zcela moderní a inovativní řešení pro ty, kteří střídají brýle na blízko a do dálky nebo nosí bifokální skla, tedy nevzhledné brýle rozdělené viditelnou čarou, které umožňují dobře vidět na blízko a do dálky, ale ne na střední vzdálenost. Multifokální brýlová skla Varilux vám nabídnou perfektní vidění bez omezení!

Náročné testování pro tu nejvyšší kvalitu

Každý design brýlových čoček Varilux prochází řadou přísných uživatelských zkoušek a klinických testů, které mají zajistit jejich optimální kvalitu pro přirozené vidění.

Společnost Essilor už na výzkum a vývoj vynaložila už 200 milionů EUR a každým rokem uvádí na trh více než 250 nových výrobků, které se neustále vyvíjí, jsou testovány a hodnoceny náročnými uživateli. Můžete se tak spolehnout, že brýlové čočky se značkou Schváleno nositeli zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Chcete se o brýlových sklech dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook nebo se zeptejte v nejbližší optice! Jejich seznam najdete na www.najdioptiku.cz.