Blog

Rozjeďte to s EyeDrive!

Sdílet na

Ať už brázdíte dálnice jako profesionální řidič, nebo je řízení vaším koníčkem, ten opravdový požitek z jízdy a bezpečné vidění za volantem získáte díky inovativním brýlovým čočkám EyeDrive, které vyvinul výrobce Essilor speciálně pro řidiče.

Co získáte?

Brýlová skla EyeDrive perfektně splňují nároky dnešního řidiče. Zajišťují ostrý obraz 24 hodin denně a významně snižují oslnění ve dne i v noci. Můžete se spolehnout na perfektní viditelnost do všech směrů, ať už potřebujete dioptrické hodnoty, nebo jen toužíte po dokonalejší viditelnosti bez odlesků.

Brýlové čočky EyeDrive dosáhly nové úrovně pomocí technologie Reflect Control, která je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu.

EyeDrive s Transitions XTRActive

Za slunečních dní i na špatně osvětlených cestách a v tunelech skvěle uvidíte díky fotochromatickým brýlovým čočkám EyeDrive s Transitions XTRActive, které jsou v noci nebo v interiéru čiré a na slunci zatmavené.

Technologie se perfektně přizpůsobí světelným podmínkám a umožní tak dosáhnout 50% zabarvení i ve vozidle. Vaše oči budou méně unavené.

Více najdete na www.eyedrive.cz.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.