Blog

Přečtěte si o novinkách a trendech ve vývoji brýlových čoček!

Blog

K létu rozhodně patří zrcadlovky!

Máte už sluneční brýle, ve kterých se vše parádně zrcadlí? Zrcadlovky jsou klasikou, která snad nikdy nevyjde z módy. Nezapomeňte při jejich výběru dbát především na E-SPF faktor! Pouhé zatmavení skel vaše oči před UV zářením neochrání.

Blog

Pozor na UV záření, chraňte nejen pokožku, ale i oči

V létě na nás působí silné UV paprsky. Dnes už každý ví, že by měl chránit svou pokožku kvalitním krémem s UV filtrem, ale sluneční brýle používáme málokdy. A často si kupujeme u stánku jen brýle se zatmavenými skly bez dostatečné ochrany před slunečním zářením. To je ale velká chyba.

Blog

Rozjeďte to s EyeDrive!

Ať už brázdíte dálnice jako profesionální řidič, nebo je řízení vaším koníčkem, ten opravdový požitek z jízdy a bezpečné vidění za volantem získáte díky inovativním brýlovým čočkám EyeDrive, které vyvinul výrobce Essilor speciálně pro řidiče.

Blog 2 min číst

Zdraví pro vaše oči není drahé

Říkáte si, že vám stačí brýle na čtení ze supermarketu? Vždyť s nimi přečtete, co potřebujete... S Variluxem ale získáte mnohem více! Když si navíc propočítáte, kolik stojí, zjistíte, že v přepočtu na den investujete do svého zdraví tolik, kolik stojí jedna káva v kavárně.