9 z 10 nositelů je spokojeno s brýlovými čočkami Varilux®*

Varilux® se stará o vaši spokojenost. Pokud je vám okolo 40 let, mohou se měnit vaše potřeby pro korekci zraku. Užijte si vidění bez limitů s progresivními brýlovými čočkami, se kterými dobře uvidíte na všechny vzdálenosti.

9 z 10 nositelů je spokojeno s brýlovými čočkami Varilux®*

Varilux® má zaostřeno na uživatele

Presbyopie je vývojové stádium oka, které začíná kolem 40. roku věku a zhoršuje vidění na blízko i do dálky. Díky brýlovým čočkám Varilux® se již nemusíte omezovat a můžete mít jedny brýle pro všechny příležitosti. Vidění hladce přechází z blízkých předmětů na vzdálené a naopak. Žijete tak stále naplno!

Nositelé brýlových čoček Varilux® jsou velmi spokojeni

V roce 2020 jsme jako první svého druhu vypracovali studii, která měřila spokojenost nositelů brýlových čoček Varilux® po dobu 2 týdnů. Po vyzkoušení Varilux® se testovaní uživatelé vrátili ke svým původním brýlím a podělili se s námi o svou zpětnou vazbu. Z výsledků vyplynulo, že 9 z 10 nositelů by svá skla ihned vyměnilo za brýlové čočky Varilux®.

Varilux Excellence 2023

Zaostřete na detaily, vidění bez limitů

Užívejte si pohodlí vidění na blízko i do dálky s perfektním zaostřením na každý detail.

*9 z 10 nositelů si po dvoutýdenním nošení zvolí progresivní brýlové čočky Varilux®. Studie Varilux Pravation, třetí nezávislá strana, Francie, 2020 (n=102). ©Essilor International.

Najděte si nejbližšího optika

 

Objevte řadu výrobků Varilux®

Eyezen

Eyezen

Korekce zraku

Eyezen jsou celodenní brýlové čočky speciálně navržené pro váš život online.

Varilux

Varilux

Korekce zraku

Brýlové čočky Varilux jsou progresivní čočky. Na rozdíl od jednoohniskových brýlových čoček s nimi vidíte zcela bez problémů na blízko, do dálky i na střední vzdálenost. Pro ty, kteří jsou starší 45 let.

Eye Protect System

Eye Protect System

Chraňte svůj zrak

Brýlové čočky s technologií Eye Protect System pomáhají chránit zrak před UV zářením a filtruje modrofialové světlo, každý den.

Essilor Sun

Essilor Sun

Chraňte svůj zrak

Nabízíme širokou škálu módních slunečních brýlových čoček, které zajišťují ostré a jasné vidění a chrání oči před škodlivým UV zářením. Vyberte si z naší nové řady slunečních brýlových čoček, a chraňte tak své oči!

Transitions

Transitions

Chraňte svůj zrak

Ideální volba pro ty, kteří tráví čas uvnitř i venku.

Optifog

Optifog

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Pro nový způsob života bez zamlžených brýlí

Crizal

Crizal

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Doplňte své komplexní řešení brýlových čoček o technologii Crizal. Jedná se o povrchovou úpravu, která zlepšuje ostrost vidění a chrání vaše brýlové čočky před nepřáteli ostrého obrazu.