Vidět více. Zažít více.

Díky pochopení skutečnosti, že to pravé řešení pro váš zrak vám může pomoci dosáhnout v životě plného potenciálu, jsme dosáhli pozice světového lídra v tomto oboru.

 

Každý den neúnavně posouváme hranice, abychom splnili a předvídali potřeby vašeho vidění. Navrhujeme inovativní řešení pro váš zrak, šitá našim klientům na míru, protože kvalitní zrak je zásadní pro kvalitní život.

DÍKY INOVACÍM DOSAHUJEME NAŠICH CÍLŮ

Naše oči se od sebe odlišují tak jako naše otisky prstů. I naše životní styly jsou různé. Proto společnost Essilor přináší řešení pro vaše vidění, která vám zlepšují život a jsou přesně šitá na míru vašim potřebám.

Náš inovativní proces se zaměřením na člověka: Technologie Live Optics v kombinaci s našimi výrobními technologiemi a uznávanými profesionály v oboru péče o zrak, nám umožňují poskytovat zážitky a služby, které přesahují rámec brýlových čoček.

Testování brýlových čoček – Inovace je pro nás v Essiloru podstatou všeho, co děláme

SKUTEČNÉ INOVACE, KTERÉ OPRAVDU VIDÍTE A SCHVALUJETE

Společnost Essilor vyvinula technologii LiveOptics TM, výzkumnou metodu, která se zabývá zkušenostmi lidí s brýlovými čočkami v jejich každodenním životě, aby je znovu a znovu vylepšovala a inovovala. Splňujeme více než jen oborové standardy. Splňujeme ty vaše.

Objevte, jakým způsobem právě vy tvoříte podstatu našich inovačních postupů.

muž  s brýlovými čočkami Essilor

 

KOMPLETNÍ ŘADA ŘEŠENÍ, KTERÁ SE PLNĚ VĚNUJE VIDĚNÍ KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE

Každá brýlová čočka, kterou vyrobíme, představuje kombinaci několika navzájem se doplňujících technologií, které upravují váš zrak, chrání vaše oči před světlem a zlepšují ostrost vidění.