Inovace

Neexistují jiné inovace než ty, které vnímáme a schvalujeme.

 

LIVEOPTICS

Náš inovační proces, inspirovaný vaším životem a určený pro váš život. Brýlové čočky možná navenek vypadají podobně, ale rozhodně nejsou stejné. Brýlové čočky společnosti Essilor jsou systematicky vyvíjeny, testovány a schvalovány lidmi, jako jste právě vy*. Protože chceme vytvářet pouze ty inovace, které jsou relevantní právě pro vás, i odhodlání společnosti Essilor inovovat se soustředí právě na vás. Vaše uznání je pro nás potvrzením kvality našich inovací.

INSPIROVÁNO ŽIVOTEM

80 % informací, které přijímáme, k nám přichází prostřednictvím očí, a 40 % mozkové aktivity je věnováno zraku. Právě proto jsou vysoce kvalitní brýlové čočky tak důležité a právě proto společnost Essilor vytrvale usiluje o to, aby dokázala reagovat na všechny komplexní aspekty vidění.

Protože nežijete svůj život v laboratoři, spolupracuje společnost Essilor se skutečnými lidmi, aby prozkoumala jejich zvyky po stránce vidění a otestovala své výrobky v reálných podmínkách každodenního života. V našich laboratořích HouseLab™ a CarLab™ provádíme širokou škálu testů, během nichž sledujeme a zaznamenáváme, jak v rámci svého běžného života chodíte, řídíte a dokonce i vaříte či používáte obrazovky a displeje.

inovace schvaleno nositeli

VYTVOŘENO POMOCÍ POKROČILÝCH TECHNOLOGIÍ

Naši výzkumní pracovníci shromažďují vaše fyziologická biometrická data a údaje o vašem chování; na jejich základě pak vznikají specifikace, které odpovídají vizuálním a posturálním potřebám daného člověka. Vznikají na základě informací na bázi více smyslů prostřednictvím takových digitálních technologií, jakými jsou 3D virtuální realita či simulace.

ESSILOR INSTRUMENTS
brýlový čočka

CHCEME, ABYSTE NA NÁS NEZAPOMNĚLI

Než uvedeme na trh další inovaci v oblasti brýlových čoček, jsou prováděny uživatelské testy, abychom se ujistili, že jejich výkon vnímáte pozitivně a že pozitivně ovlivňují vaše potřeby a životní styl. Protože jediný důkaz o přínosu pro uživatele pochází od uživatele samotného, provádí společnost Essilor již od roku 2004 před nasazením nových výrobků na trh systematické uživatelské testy svých předních značek Varilux, Crizal a Xperio.

žena s brýlovými čočkami Essilor

 

KOMPLETNÍ ŘADA ŘEŠENÍ, KTERÁ SE PLNĚ VĚNUJE VIDĚNÍ KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE

Každá brýlová čočka, kterou vyrobíme, představuje kombinaci několika navzájem se doplňujících technologií, které upravují váš zrak, chrání vaše oči před světlem a zlepšují ostrost vidění.