Korekce zraku

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Výhody

Ostré vidění

Brýlové čočky řady Varilux X nabízejí ostré vidění na všechny vzdálenosti.

Velká čtecí plocha

Zóna vidění nablízko byla optimalizována tak, aby vám poskytla co největší šířku zorného pole, když se díváte na věci ve vzdálenosti na dosah ruky.

Neviditelný přechod mezi zónou vidění na blízko a do dálky

hladký přechod z vidění do dálky přes vidění na střední vzdálenost až po vidění do blízka.

Revoluce v technologii brýlových čoček

Základní struktura brýlových čoček byla přepracována, aby zajistila rovnováhu v pohybu.

Není nutné hýbat hlavou

Moderní technologie vám umožňuje vidět více i periferním viděním, aniž byste museli hýbat hlavou.

Zažijte naprostou vizuální svobodu

Používání brýlových čoček Varilux X Series povyšuje vaše vidění na zcela novou úroveň. Rozšiřte své vidění ve vzdálenosti na délku paže. Zažijte plynulejší přechody mezi jednotlivými zónami vidění. Nemusíte již natáčet hlavu, abyste správně zaostřili. Svobodně vykonávejte více věcí najednou bez omezení – a zdaleka nejen to.

UVIDÍTE VÍCE I LETMÝM POHLEDEM

Stejně jako všechny ostatní brýlové čočky Varilux jsou i Varilux X Series navrženy tak, aby poskytly ostré vidění na více vzdáleností. Brýlové čočky řady Varilux X se liší tím, že vám umožňují plynulý přechod mezi jednotlivými zónami vidění. Jedná se o skutečně neuvěřitelnou inovaci, která znamená, že jste schopni zcela neomezené interakce se všemi předměty ve svém okolí bez jakýchkoliv vizuálních omezení.

Přednášející žena v brýlích s čočkami Varilux X Series

 

SVOBODA OSTRÉHO VIDĚNÍ

Běžnou stížností uživatelů multifokálních brýlových čoček je skutečnost, že jsou nuceni neustále natáčet hlavu směrem, kterým se chtějí dívat. Ve všech testovaných situacích zjistili nositelé Varilux X Series, že pokud se věnují více činnostem najednou, nemusejí za účelem zaostření na konkrétní předmět příliš hýbat hlavou.

jiz_nemusite_naklanet_hlavu_Varilux

TECHNOLOGIE VIZUÁLNÍ REVOLUCE

Varilux X Series využívá technologie Nanoptix a Synchroneyes a představuje také novou revoluční technologii Xtend. Tyto tři technologie společně zajišťují ostré vidění na všechny vzdálenosti.

XTEND

Technologie Xtend přináší ostré vidění na několik vzdáleností ve stejném úhlu pohledu. Nositelé tak mohou snado zachytit každý detail na délku paže, a to i v pohybu.

XTEND

NANOPTIX

Nanoptix prakticky eliminuje rušivý plovoucí efekt. Nositelé tak neztrácejí rovnováhu při pohybu.

NANOPTIX

SYNCHRONEYES

Poskytuje rozšířená zorná pole, díky kterým si můžete lépe vychutnat vše kolem sebe.

SYNCHRONEYES

VAŠE VLASTNÍ VIDĚNÍ

Předpisem vše pouze začíná. Vaše brýlové čočky Varilux X Series mohou být upraveny až sedmi jedinečnými měřeními na základě vašich zvyklostí při čtení, fyziologického tvaru vašeho oka, a dokonce i obrub, které chcete nosit. To je možné díky unikátnímu postupu měření, který vyvinula společnost Essilor a je používán jejími partnerskými optiky. Úroveň přizpůsobení zajišťuje, že jsou vaše brýlové čočky Varilux X Series skutečně jedinečně vašimi a že vám poskytují ten nejlepší vizuální zážitek.

Komplexní řešení pro váš oči. Brýlové čočky s přidanou hodnotou, které chrání váš zrak

Chraňte svůj zrak

Eye Protect System

Brýlové čočky s technologií Eye Protect System pomáhají chránit zrak před UV zářením a filtruje modrofialové světlo, každý den.

Dozvíte se více

Chraňte svůj zrak

Transitions Signature GEN8

Transitions se automaticky přizpůsobují změnám světelných podmínek a pomáhají chránit váš zrak před modrofialovým světlem uvnitř i venku.

Dozvíte se více

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire HR

Crizal® Sapphire™ HR je nová prémiová generace povrchové úpravy čoček, která splňuje všechny potřeby nositelů brýlí tím, že chrání oči a čočky před všemi překážkami bránícími dlouhodobé čirosti.

Dozvíte se více