Korekce zraku

Varilux Sunmax

Multifokální stylové sluneční brýle určené pro maximální sportovní výkon

Výhody

RYCHLÁ ADAPTACE

Zvyknete si velice rychle

NEVIDITELNÝ PŘECHOD MEZI VIDĚNÍM NA BLÍZKO A DO DÁLKY

Hladký přechod z vidění do dálky na střední vzdálenost a na blízko

OSTRÉ VIDĚNÍ

Snížení zkreslení obrazu ve všech oblastech vidění

KOMFORTNÍ VIDĚNÍ

Od chvíle, kdy si brýle nasadíte

DOPORUČOVANÉ DO SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Navržené do širokých sportovních obrub

ZROZEN PRO VÝKON

  • Eliminuje zkreslení
  • Perfektní vidění
  • Trvalé pohodlí
  • Snadné vidění
  • Ideální pro široké sportovní obruby

OPTIMALIZOVANÁ ČOČKA PRO SPORTOVNÍ SLUNEČNÍ BRÝLE

Pro každou sportovně aktivní osobu je rozhodně důležité mít na sobě sluneční brýle, které vám sednou. Sluneční brýle jsou často oblíbenou volbou, ať už běháte, veslujete nebo jezdíte na kole. Potřebujete nejen dobrou kondici, ale také optimální ochranu před ostrým slunečním zářením. Brýlové čočky Varilux SunMax jsou multifokální čočky optimalizované pro anatomicky zakřivené sportovní sluneční brýle. Sluneční brýle Varilux SunMax mohou minimalizovat zkreslení a zajistit, aby byl váš zrak perfektní, což vám pomůže dosáhnout maximálního výkonu. Nošení špičkových sportovních slunečních brýlí s polarizovanou technologií z řady Varilux SunMax, je opravdovým zážitkem.

 

Běžec protíná cílovou pásku

TRENDY & MODERNÍ SLUNEČNÍ ČOČKY

V šedesátých letech se velké sluneční brýle staly módním symbolem a stále existují dodnes. Díky šik vzhledu vám poskytují ideální příležitost proměnit brýle v módní doplněk. Vybavte své velké sluneční brýle čočkami Varilux SunMax. Nyní můžete nosit svůj oblíbený styl slunečních brýlí, i když potřebujete dioptrické. Tyto multifokální sluneční brýle byly navrženy do širších obrub a jsou k dispozici v různých barvách, které odpovídají vašemu stylu.

žena ve slunečních brýlích

 

 

*Varilux jsou #1 v progresivních brýlových čočkách celosvětově, Euromonitor, 2018 data; Hodnota značky v kategorii brýlových čoček, značek zastupující progresivní brýlové čočky.