Navštivte svého optika

Varilux Road Pilot

Zajistěte si komfort vidění pro bezpečnější jízdu na silnici

Výhody

Rychlá adaptace

Zvyknete si velice rychle

ŠIROKÉ ZORNÉ POLE

Optimalizované pro řízení, takže vám nic neunikne

PŘÍJEMNÉ, BEZPEČNĚJŠÍ ŘÍZENÍ

  • Optimalizováno pro všechna vozidla
  • Široké zorné pole
  • Jasné periferní vidění
  • Bezpečnější jízda

OD PALUBNÍ DESKY AŽ NA OBZOR

Čočky Varilux Road Pilot jsou optimalizovány pro řízení tím, že zlepšují zrak na delší vzdálenost, rozšiřují zorné pole a umožní vám čisté a ostré vidění po celý den. Zvětšete svůj zorný úhel ve vašem periferním vidění pro bezpečnější a příjemnější zážitek z jízdy.

Muž a žena v autě

 

SEBEJISTÉ ŘÍZENÍ PŘES NOC

Světla v noci vytvářejí více odrazů a odlesků na našich brýlích, než přes den. Na silnici nás mohou oslnit ze všech směrů a různých zdrojů, jako jsou světla aut, semafory a pouliční lampy. Tyto dodatečné odrazy a oslnění mohou ovlivnit vaše vidění a způsobit nekomfortní pocit při řízení. Zkombinujte vaše čočky Varilux Road Pilot s vylepšeními čoček pro řidiče, abyste dosáhli dokonalého řešení v době, kdy jste na cestách.

Palubní deska auta

ZAVÁZALI JSME SE K TESTOVÁNÍ BENEFITŮ

Provádíme systematické testy, abychom zajistili důkaz o benefitech našich produktů

#1

multifokální značka doporučená odborníky na péči o zrak

96%

nositelů je velmi spokojeno s kvalitou vidění s Varilux

X2

více spokojenosti u nositelů Varilux

*Varilux, #1 progressive lens brand worldwide. Euromonitor, 2018 data; Retail value amongst spectacle lenses' category, brands representing progressive lenses.

**96% of wearers are satisfied with the quality of vision their Varilux® lenses give them – global studies conducted between 2009 and 2017 on 1903 wearers (n=18 studies).

***X2 more highly satisfied wearers with Varilux - Brand tracking – MSW – 19 countries – 2016 – 3750 PAL wearers – Highly satisfied wearers for Varilux® lenses vs. other progressive lenses in the market.