Korekce zraku

Varilux E Series

Snadná adaptace je pro nové nositele progresivních brýlových čoček velice důležitá. Technologie brýlových čoček Varilux E Series zajišťuje nositelům stabilní a ostré vidění od prvního okamžiku, kdy si své brýle vyzkoušejí.

Výhody

Rychlá adaptace

Zvyknete si velice rychle

Ostré vidění

Ostré vidění na všechny vzdálenosti

RYCHLÁ ADAPTACE PRO NOVÉ NOSITELE

Nositelé multifokálních brýlových čoček si mohou zvykat velice dlouho. Ve společnosti Essilor jsme zjistili, že schopnost uživatelů adaptovat se na nové progresivní brýlové čočky je ovlivněna mírou zkreslení obrazu. Brýlové čočky Varilux E Series pomáhají tuto míru zkreslení snížit tak, abyste si na své brýle mohli zvyknout rychleji.

Použití výkonných technologií

Nestabilní obraz je prvním důvodem odmítnutí progresivních brýlových čoček nositeli. To je důvod, proč byla vyvinuta technologie Swim Control Technology, který omezuje plovoucí efekt s cílem ulehčit adaptaci.

NANOPTIX

Vidění již není ovlivněno žádným zkreslením a pocit ztráty rovnováhy zcela mizí.

NANOPTIX

SYNCHRONEYES

Na základě posledních výzkumů lidského těla bere technologie SynchronEyes v úvahu fyziologické rozdíly mezi oběma očima a zajišťuje tak velmi široké zorné pole. Díky tomu si tak můžeme vychutnat lépe vše kolem sebe.

SYNCHRONEYES

VAŠE VLASTNÍ VIDĚNÍ

Předpisem vše pouze začíná. Návrh vašich brýlových čoček Varilux E Series může být upraven až pěti jedinečnými měřeními včetně fyziologického tvaru vašeho oka, a dokonce i obrub, které chcete nosit. To je možné díky jedinečnému postupu měření, který vyvinula společnost Essilor a je používán jejími partnerskými optiky. Tato úroveň přizpůsobení zajišťuje, že jsou vaše brýlové čočky skutečně jedinečně vašimi a že vám poskytují ten nejlepší vizuální zážitek.

Varilux E series

Kompletní řešení brýlových čoček, které chrání váš zrak a nabízí lepší vizuální komfort.

Chraňte svůj zrak

Eye Protect System

Brýlové čočky s technologií Eye Protect System pomáhají chránit zrak před UV zářením a filtruje modrofialové světlo, každý den.

Dozvíte se více

Chraňte svůj zrak

Transitions Signature GEN8

Transitions se automaticky přizpůsobují změnám světelných podmínek a pomáhají chránit váš zrak před modrofialovým světlem uvnitř i venku.

Dozvíte se více

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire HR

Crizal® Sapphire™ HR je nová prémiová generace povrchové úpravy čoček, která splňuje všechny potřeby nositelů brýlí tím, že chrání oči a čočky před všemi překážkami bránícími dlouhodobé čirosti.

Dozvíte se více