Varilux

Brýlové čočky Varilux jsou progresivní brýlové čočky, které poskytují čiré a ostré vidění na blízko, do střední vzdálenosti i do dálky. V roce 1959 jsme vyvinuli první řešení progresivních brýlových čoček na světě, Varilux. Od té doby neustále inovujeme, abychom zajistili maximální pohodlí a výhody pro vaše vidění – a hodnocení spokojenosti 96 % potvrzuje, že uživatelé brýlových čoček Varilux jsou velice spokojení. Objevte brýlové čočky Varilux a zvolte si ty pravé.

Varilux Comfort

Pohodlné a ostré vidění od chvíle, kdy je nasadíte. Čočky Varilux Comfort vám zaručí pohodlí, kdykoli si brýle nasadíte.

Varilux Digitime

Multifokální brýlové čočky speciálně navržené pro vaše digitální aktivity. Zažijte super ostré vidění, ať už děláte cokoli.

Varilux E Series

Čočky Varilux poskytují rychlou adaptaci a ostré vidění, ideální pro začínající multifokální nositele. Brýlové čočky Varilux řady E snižují zkreslení obrazu pro pohodlnější zážitek.

Varilux Road Pilot

Multifokální brýlové čočky speciálně navržené pro řízení. Zvětšete své zorné pole, abyste mohli předvídat, co se děje na silnici.

Varilux Sunmax

Špičková multifokální volba pro sportovní výkon a velké sluneční brýle, navržené tak, aby poskytovaly dokonalé vidění.

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.