Chraňte svůj zrak

Transitions Xtractive nová generace

Poznejte pohodlí při přechodu z interiéru ven, zažijte vizuální komfort za volantem a užívejte si vědomí, že jste svému zraku dopřáli maximální ochranu před škodlivým světlem – to vše díky technologii Transitions Xtractive

Výhody

Adaptivní

Brýlové čočky se aktivují v interiéru (zcela čiré) i venku (zabarvené)

Vyjadřují váš styl

Zvolte si z mnoha odstínů zabarvení a přizpůsobte je vašim obrubám

Vyšší ochrana před škodlivým světlem

Lepší podpora pro každodenní ochranu před škodlivým UV zářením a modrofialovým světlem*

Bez starostí

Nošení brýlí pro vás bude díky adaptivní světelné aktivaci zcela bezproblémové

Aktivuje se za čelním sklem automobilu

Brýlové čočky se aktivují i za volantem vašeho vozu

VÝRAZNĚJŠÍ ZABARVENÍ. VYŠŠÍ OCHRANA A LEPŠÍ VIZUÁLNÍ KOMFORT.

Technologie Transitions Xtractive nabízí nejvyšší míru zabarvení. Adaptivní brýlové čočky Transitions XTRActive jsou XTRA tmavé venku pro osoby citlivé na světlo, zatmavené za čelním sklem auta. Ideální při řízení.

Zvolte si barvu. Ukažte svůj styl.

Technologie Transitions XTRActive je k dispozici ve čtyřech zrcadlových odstínech. Zvolte si obruby přesně dle svého stylu a podpořte své brýlové čočky technologií Transitions XTRActive v zrcadlové variantě.

žena v brýlích se zrcadlovými brýlovými čočkami

VIZUÁLNÍ KOMFORT ZA VOLANTEM.

Moderní čelní skla automobilů blokují UV záření. Technologie Transitions XTRActive se při jízdě plynule aktivuje, aby vás sluneční světlo méně oslňovalo. Dosahuje toho tím, že hromadí dodatečnou energii ze spodního konce světelného spektra.

žena za volantem

KAŽDODENNÍ PÉČE O ZRAK

Světlo je klíčové pro naše vidění a také pro naši celkovou pohodu. Část světelného spektra, které dopadá do našich očí, je tvořena škodlivými světelnými složkami, jež mohou zdraví našich očí poškodit. Technologie Transitions XTRActive poskytuje ochranu před modrofialovým světlem v interiéru i ve venkovním prostředí.

žena s brýlovými čočkami Transitions

 

Xtractive Polarized  - polarizovaná samozabarvovací brýlová čočka

Nové polarizované čočky Transitions XTRActive jsou speciálně navrženy pro nositele, kteří jsou extrémně citliví na světlo a jsou často vystaveni intenzivnímu a reflexnímu oslnění.

Snižují oslnění vytvářené sluncem a poskytují nositeli lepší vidění při sledování reflexních povrchů, jako je voda, sníh nebo sklo.
 

Transitions Xtractive Polarized

Transitions je pohodlné a komplexní adaptivní řešení pro měnící se světelné podmínky a v jediné brýlové čočce.

Korekce zraku

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Dozvíte se více

Korekce zraku

Eyezen

Jednoohniskové brýlové čočky. Pomáhají vašim očím odpočinout si od počítače a mobilu a zároveň chrání váš zrak pro budoucnost.

Dozvíte se více

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire HR

Crizal® Sapphire™ HR je nová prémiová generace povrchové úpravy čoček, která splňuje všechny potřeby nositelů brýlí tím, že chrání oči a čočky před všemi překážkami bránícími dlouhodobé čirosti.

Dozvíte se více

 

*Transitions XTRActive brýlové čočky blokují uvnitř 34% - 36% škodlivého modrofialového světla.