Chraňte svůj zrak

Transitions Signature GEN8

Nová technologie - Nové hranice účinnosti

Výhody

Brýlové čočky se aktivují

v interiéru (čiré) i venku (zabarvené)

Vyjadřují váš styl

Zvolte si z mnoha odstínů zabarvení a přizpůsobte je vaší obrubě.

Ochrana před škodlivým světlem

Podporují každodenní ochranu před škodlivým UV zářením a modrým světlem*

Bez starostí

Nošení brýlí pro vás bude díky samozabarvujícím brýlovým čočkám bez starostí.

Aktivují se v interiéru i venku

Žádejte brýlové čočky s technologií Transitions která pohodlně chrání vaše oči v uvnitř i venku. Technologie Transitions Signature je technologií s nejlepší odezvou, která se neustále přizpůsobuje světelným podmínkám ve vašem okolí. Při vystavení přirozenému světlu se trilióny samozabarvovacích molekul technologie Transitions Signature Chromea7 začnou přenastavovat tak, aby do vašich očí dopadalo optimální množství světla bez ohledu na to, zda se nacházíte na přímém slunečním světle nebo pod zataženou oblohou.

 

Transitions Signature Gen8, Transitions XTRActive, Style Mirrors
Transitions Signature Gen8 TO NEJLEPŠÍ ZE VŠECH FOTOCHROMATICKÝCH ČOČEK

VYBERTE SI BARVU. ZVOLTE SI SVŮJ STYL.

Slaďte své obruby s jednou z jedenácti barev brýlových čoček Transitions. Každá z barev se aktivuje, pokud je vystavena světlu, a po návratu do interiéru dojde k rychlému návratu do čirého stavu. Nyní můžete zajistit, že i venku vypadáte skvěle a váš zrak je přitom stále chráněn.

Transitions Style Mirrors blue
Transitions Style Mirrors gold
Transitions Style Mirrors green
Transitions Style Mirrors silver

KAŽDODENNÍ PÉČE O ZRAK.

Světlo je klíčové pro naše vidění a také pro naši celkovou pohodu. Část světelného spektra, které dopadá do našich očí, je tvořena škodlivými světelnými složkami, jež mohou zdraví našich očí poškodit. Technologie Transitions v našich brýlových čočkách průběžně absorbuje 100 % UVA a UVB záření. Pohlcuje také škodlivé modré světlo, vyzařované moderními světelnými zdroji a zejména sluncem.

Transitions_Signature_hneda
Transitons Signature GEN 8 - Miluj nebo vyměň - 30 denní garance

 

ZAVÁZALI JSME SE K TESTOVÁNÍ BENEFITŮ

Provádíme systematické testy, abychom zajistili důkaz o benefitech našich produktů

88%

nositelů je spokojeno s Transitions brýlovými čočkami

#1

nejčastěji doporučovaná značka optiky

Transitions je pohodlné a komplexní adaptivní řešení pro měnící se světelné podmínky a v jediné brýlové čočce.

Navštivte svého optika

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Dozvíte se více

Navštivte svého optika

Eyezen

Jednoohniskové brýlové čočky. Pomáhají vašim očím odpočinout si od počítače a mobilu a zároveň chrání váš zrak pro budoucnost.

Dozvíte se více

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire

Toto všestranné vylepšení brýlových čoček je navržené za účelem snížení odrazivosti bez ohledu na to, odkud rušivé světlo přichází – přesnější vidění a špičkové estetické vlastnosti brýlových čoček.

Dozvíte se více

 

(1)Harmful light = UV and Blue-Violet light(2)McCarty CA, Taylor HR. A review of the epidemiologic evidence linking ultraviolet radiation and cataracts. Dev Ophthalmol. 2002; 35:21-31. Sunlight and the 10-year incidence of age-related maculopathy: The Beaver Dam Eye Study. Arch. Ophthalmol., 122, 750-757. New discoveries and therapies in retinal phototoxicity, Serge Picaud et Emilie Arnault, Points de Vue N°68, Spring 2013. 

88% of wearers are satisfied with their Transitions lenses. Source: Essilor consumer brands tracking (MSW - ARS 2017)

Transitions lenses are the brand of photochromic lenses most often recommended by eyecare professionals. Transitions Eyecare Professional Brand Tracking (MSW-ARS, 2016: Brazil, Canada, Colombia, France, Germany, Italy, Mexico, Spain, United Kingdom, and United States)