Korekce zraku

Eyezen Kids

ESSILOR představuje zcela novou řadu brýlovách čoček EYEZEN KIDS speciálně navrhnuto pro děti pro komfortí nošení a ochranu jejich očí po celý rok

Výhody

RELAX A OCHRANA

Relaxujte a chraňte dětské oči, a to i před obrazovkami.

OPTIMÁLNÍ VIDĚNÍ

Optimální vidění všemi směry pohledu.

POHODLNĚJŠÍ

Pohodlnější vidění pro všechny denní aktivity.

A PROČ PRÁVĚ EYEZEN® KIDS?

Zrak hraje klíčovou roli ve vývoji a růstu dětí. Jako rodič je důležité pečlivě pěstovat a podporovat zdravý zrak během školních let svých dětí, zvláště když se jejich zrakový systém stále vyvíjí. A to může být ve stále propojenějším světě složité.

NEUSTÁLE MĚNÍCÍ SE NÁVYKY A ŽIVOTNÍ STYL

Eyezen Kids 4

Smartphony, notebooky, tablety… Děti jsou stále více obklopeny digitálními zařízeními, a to jak doma, tak v akademickém prostředí. Učitelé dnes často používají chytré tabule a interaktivní tabule, zatímco doma se od dětí často očekává, že budou dělat domácí úkoly na počítači.

Se zvyšujícím se využíváním těchto zařízení ve škole i doma je důležité, poskytnout dětem řešení vhodné pro každou situaci po dobu jejich všestranných denních aktivit, včetně těch s obrazovkami. Outdoorové aktivity vystřídalo stále více času stráveného u obrazovek a virtuální vzdělávání se stalo novou realitou v mnoha školách po celém světě.

Kvůli těmto neustálým změnám návyků a životního stylu vašeho dítěte je důležité brát zdraví jeho očí vážně. Zajištění pravidelného očního vyšetření u optika a přístup ke správnému roztoku na čočky pro jejich mladé oči.

NALEZENÍ SPRÁVNÝCH BRÝLOVÝCH ČOČEK

U dětí s krátkozrakostí, hypermetropií nebo astigmatismem, která zvyšuje expozice u obrazovek zvláště škodlivá pro jejich oči. V důsledku toho může špatné vidění zhoršit kvalitu jejich života, vést k potížím s učením a způsobit, že zaostávají za svými možnostmi.

Se správným výběrem brýlových čoček, přizpůsobeným jejich specifickým potřebám a modernímu životnímu stylu, mohou nadále objevovat, učit se každý den něco nového a stát se tou nejlepší verzí sebe sama, a přitom si užívat každý kouzelný okamžik svého dětství.

Vaše dítě by mělo pravidelně podstupovat oční vyšetření, která mu pomohou určit, které řešení je pro jeho požadavky nejlepší. Pro přesné oční hodnocení a přístup k našim jednoohniskovým čočkám Eyezen Kids vyhledejte svého místního optika Essilor ještě dnes. 

EYEZEN KIDS: I BRÝLOVÉ ČOČKY MOHOU BÝT POHODLNÉ*

Eyezen Kids

Proč děti potřebují speciální jednoohniskové brýlové čočky?

Děti nemají stejné zrakové potřeby jako dospělí. Jejich zrakový systém není plně vyzrálý. Mají tendenci mnohem více pohybovat očima a často se dívají nahoru a kolem sebe pomocí větší plochy čočky.

Potřebují čočky přizpůsobené jejich jedinečným potřebám, chování, rysům obličeje a každodenním činnostem – včetně času stráveného na obrazovce – a to není případ standardních jednoohniskových čoček, které byly navrženy pro dospělé.

To je přesně důvod, proč jsme navrhli Eyezen Kids. Zvažovali jsme pohyb očí dítěte, jeho obličejové rysy a další, abychom navrhli čočku, která pohodlně vyhovuje jejich potřebám. Naše partnerské optiky Essilor mohou poskytnout více informací o našich optimalizovaných jednoohniskových čoček a předepsat je vašemu dítěti.

EyezenKids děti jsou jiné

Eyezen KIDS jsou nové, na míru optimalizované brýlové čočky pro mladé uživatele brýlí ve věkovém rozpětí 6 až 12 let. Poskytují řešení „vše v jednom“, které zohledňuje jejich vizuální komfort a ochranu očí

Srovnání čoček

* Spotřebitelská studie Eyezen® Kids in-Life – 2019 – USA (n=58) – 3. nezávislá strana – Děti mají s Eyezen Kids lepší úroveň zrakového komfortu při hraní/dělání aktivit v interiéru ve srovnání s jejich současnými jednoohniskovými čočkami.