Korekce zraku

Eyezen

Eyezen jsou celodenní brýlové čočky speciálně navržené pro váš život online

Výhody

Pomáhají snižovat oční únavu

Pomáhají snižovat namáhaní očí

Zlepšují držení těla

Méně nepřirozeného držení těla

Zlepšují čitelnost digitálních zařízení

Pro každodenní práci s digitálními obrazovkami a displeji

Pohodlné vidění

Ať už hovoříme o počítačích, chytrých hodinkách či telefonech, brýle daleko více než kdy v minulosti podporují náš život online. Každodenní užívání digitálních zařízení může vaše oči zatěžovat a způsobovat jejich namáhání. Brýlové čočky Eyezen jsou jednoohniskové brýlové čočky. Nabízejí ostré vidění a pomáhají snižovat únavu očí. Brýlové čočky Eyezen jsou k dispozici pro každého – ať už máte předpis nebo jen toužíte po brýlích pro svou každodenní práci s digitálními obrazovkami a displeji.

Brýlové čočky s přídavkem pro zvýšení komfortu vašeho vidění

Přídavek, který se nachází na spodní straně brýlových čoček, označujeme jako technologii Eyezen Focus. Velice významně podporuje úsilí vašich očí přizpůsobit se práci s digitálními zařízeními. Technologie Eyezen Focus snižuje namáhání očí a zlepšuje čitelnost malých znaků.

Brýlové čočky Essilor Eyezen představují technologii Eyezen Focus.

Brýlové čočky Essilor Eyezen představují technologii Eyezen Focus.

 

OCHRANA PŘED MODROFIALOVÝM SVĚTLEM

Eyezen vás chrání při práci nebo během volného času u obrazovek a displejů použitím integrované technologie Smart Blue FilterTM, která snižuje množství modrofialového světla, jemuž jste vystaveni.

žena s čočkami Eyezen u obrazovky

 

SNÍŽENÉ NAMÁHÁNÍ OČÍ A LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA

Představte si, jak pracujete s telefonem, laptopem nebo tabletem. Velice často jste k nim velmi blízko, díváte se na ně po dlouhou dobu a obvykle s nepřirozeným držením těla. Eyezen vá nabízí podporu vidění ve spodní části brýlové čočky, která zajišťuje, že předměty v této oblasti vidíte jasněji. Pokud se díváte přes spodní část obrazu brýlové čočky Eyezen, působí obrázky a texty výraznějším dojmem, a vy se proto budete při práci se svým zařízením méně hrbit.

Muž v brýlích s brýlovými čočkami Essilor Eyezen hraje počítačové hry

 

NEMÁTE PŘEDPIS? NEVADÍ, EYEZEN JE TU I PRO VÁS

I když nemáte předpis, i tak můžete využít výhod brýlových čoček Eyezen. Technologie Eyezen Focus vám pomůže po celý den uvolnit zrak, uleví od namáhání očí a podpoří správné držení těla. Používání brýlových čoček Eyezen znamená také to, že budete moci konečně nosit ty skvělé obruby, po kterých jste vždy toužili.

Děti s brýlovým čočkami Eyezen

Zkombinujte technologie společnosti Essilor s brýlovými čočkami řady Eyezen

Chraňte svůj zrak

Eye Protect System

Brýlové čočky s technologií Eye Protect System pomáhají chránit zrak před UV zářením a filtruje modrofialové světlo, každý den.

Dozvíte se více

Chraňte svůj zrak

Transitions Signature GEN8

Transitions se automaticky přizpůsobují změnám světelných podmínek a pomáhají chránit váš zrak před modrofialovým světlem uvnitř i venku.

Dozvíte se více

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire HR

Crizal® Sapphire™ HR je nová prémiová generace povrchové úpravy čoček, která splňuje všechny potřeby nositelů brýlí tím, že chrání oči a čočky před všemi překážkami bránícími dlouhodobé čirosti.

Dozvíte se více