Navštivte svého optika

Eyezen

Eyezen jsou celodenní brýlové čočky speciálně navržené pro váš život online

Výhody

Pomáhají snižovat namáhání očí

8 z 10 nositelů pociťuje úlevu*

Pomáhají snižovat oční únavu

Pomáhají snižovat oční únavu

Zlepšují držení těla

8 z 10 uživatelů pozoruje úbytek bolestí vlivem špatného držení těla***

Zlepšují čitelnost digitálních zařízení

zlepšují čitelnost malých velikostí písma****

Pohodlné vidění

Ať už hovoříme o počítačích, chytrých hodinkách či telefonech, brýle daleko více než kdy v minulosti podporují náš život online. Každodenní užívání digitálních zařízení může vaše oči zatěžovat a způsobovat jejich namáhání. Brýlové čočky Eyezen jsou jednoohniskové brýlové čočky. Nabízejí ostřejší vidění než běžné jednoohniskové brýlové čočky a pomáhají snižovat únavu očí. Brýlové čočky Eyezen jsou k dispozici pro každého – ať už máte předpis nebo jen toužíte po brýlích pro svou každodenní práci s digitálními obrazovkami a displeji.

Brýlové čočky s přídavkem pro zvýšení komfortu vašeho vidění

Přídavek, který se nachází na spodní straně brýlových čoček, označujeme jako technologii Eyezen Focus. Velice významně podporuje úsilí vašich očí přizpůsobit se práci s digitálními zařízeními. Technologie Eyezen Focus snižuje namáhání očí a zlepšuje čitelnost malých znaků.

Brýlové čočky Essilor Eyezen představují technologii Eyezen Focus.

Brýlové čočky Essilor Eyezen představují technologii Eyezen Focus.

 

OCHRANA PŘED MODRÝM SVĚTLEM

Eyezen vás chrání při práci nebo během volného času u obrazovek a displejů použitím integrované technologie Smart Blue FilterTM, která snižuje množství škodlivého modrého světla, jemuž jste vystaveni.

žena s čočkami Eyezen u obrazovky

 

SNÍŽENÉ NAMÁHÁNÍ OČÍ A LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA

Představte si, jak pracujete s telefonem, laptopem nebo tabletem. Velice často jste k nim velmi blízko, díváte se na ně po dlouhou dobu a obvykle s nepřirozeným držením těla. Eyezen vá nabízí podporu vidění ve spodní části brýlové čočky, která zajišťuje, že předměty v této oblasti vidíte jasněji. Pokud se díváte přes spodní část obrazu brýlové čočky Eyezen, působí obrázky a texty výraznějším dojmem, a vy se proto budete při práci se svým zařízením méně hrbit.

Muž v brýlích s brýlovými čočkami Essilor Eyezen hraje počítačové hry

 

NEMÁTE PŘEDPIS? NEVADÍ, EYEZEN JE TU I PRO VÁS

I když nemáte předpis, i tak můžete využít výhod brýlových čoček Eyezen. Technologie Eyezen Focus vám pomůže po celý den uvolnit zrak, uleví od namáhání očí a podpoří správné držení těla. Používání brýlových čoček Eyezen znamená také to, že budete moci konečně nosit ty skvělé obruby, po kterých jste vždy toužili.

Děti s brýlovým čočkami Eyezen

ZAVÁZALI JSME SE K TESTOVÁNÍ BENEFITŮ

Provádíme systematické testy, abychom zajistili důkaz o benefitech našich produktů

14 185 osob

testovalo a ohodnotilo brýlové čočky společnosti Essilor v podmínkách každodenního života

18 981 osob

testovalo brýlové čočky společnosti Essilor

312 studií

brýlových čoček společnosti Essilor bylo vytvořeno ve spolupráci s nositeli

Zkombinujte technologie společnosti Essilor s brýlovými čočkami řady Eyezen

Chraňte svůj zrak

Eye Protect System

Brýlové čočky s technologií Eye Protect System pomáhají chránit zrak před UV zářením a modrým světlem, každý den.

Dozvíte se více

Chraňte svůj zrak

Transitions Signature GEN8

Zamilujete si stejně jako 9 z 10 nositelů brýlí

Dozvíte se více

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire

Toto všestranné vylepšení brýlových čoček je navržené za účelem snížení odrazivosti bez ohledu na to, odkud rušivé světlo přichází – přesnější vidění a špičkové estetické vlastnosti brýlových čoček.

Dozvíte se více

 

* Disclaimer to add: “Wearers who said they were suffering from glare (n=52/76) Wearers who rated glare less troublesome with EyezenTMlenses than with their current eyeglasses.“ | Sources: “EyezenTM lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2015 (n=76)”

**“Compared with regular single vision lenses” | Sources: “EyezenTM+ lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2016 (n=51).”

***“Wearers who said they were suffering from postural pain (n=54/76) Wearers who rated postural less troublesome with EyezenTMlenses than with their current eyeglasses. “ | Sources: “EyezenTM lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2015 (n=76)”

*****“Compared with regular single vision lenses” | Sources: “EyezenTM+ lenses in-Life Wearers Test - 3rd independent party - FRANCE - 2016 (n=51).”