Chraňte svůj zrak

Eye Protect System

Technologie Eye Protect System poskytuje nositelům brýlových čoček výjimečnou ochranu. Je součástí materiálu brýlové čočky a chrání zrak před škodlivým UV zářením a modrým světlem a současně působí esteticky a stylově.

Výhody

Ochrana před škodlivým modrým světlem

Poskytuje až třikrát vyšší ochranu před škodlivým modrým světlem oproti běžným brýlovým čočkám**

Ochrana proti škodlivému UV záření

Odfiltrováno 100 % UV záření

Esteticky čiré brýlové čočky

Technologie Eye Protect System nemá vliv na barevné vnímání***

Nabízí vám vyšší ochranu

Technologie Eye Protect System poskytuje uživatelům ochranu na přední i ze zadní části brýlové čočky před světlem, které je pro naše oči škodlivé. Využívá ojedinělého filtrujícího procesu a poskytuje ochranu před škodlivým modrým světlem a efektivně absorbuje UVA a UVB záření. Technologie Eye Protect System zajišťuje, že je tato úroveň ochrany poskytována v absolutně čiré brýlové čočce. To znamená, že povrch čočky nenese žádné známky schopnosti filtrování ultra-modrého světla.

 

Technologie je nedílnou součástí brýlové čočky

EPS clear

Technologie Eye Protect System pohlcuje část škodlivého modrého světla a 100 % UV záření.

 

Kompletní řešení brýlových čoček, které chrání váš zrak a nabízí řadu výhod

Korekce zraku

Eyezen

Jednoohniskové brýlové čočky. Pomáhají vašim očím odpočinout si od počítače a mobilu a zároveň chrání váš zrak pro budoucnost.

Dozvíte se více

Korekce zraku

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Dozvíte se více

Korekce zraku

Varilux E Series

Čočky Varilux poskytují rychlou adaptaci a ostré vidění, ideální pro začínající multifokální nositele. Brýlové čočky Varilux řady E snižují zkreslení obrazu pro pohodlnější zážitek.

Dozvíte se více