Chraňte svůj zrak

Xperio Polarised

S Xperio se vaše brýlové čočky proměňují v módní sluneční brýle s tou nejmodernější technologií. Odstraňují nepříjemné a oslňující odrazy z reflexních povrchů, což je ideální pro řízení či při sportu.

Výhody

Skutečné vnímání barev

Zvýrazňuje barvy

Komfortní vidění

Odstraňuje oslňující odlesky

Větší bezpečnost

Polarizace může zlepšovat a podporovat lepší schopnost předvídání situací za volantem

SKUTEČNÉ VNÍMÁNÍ BAREV

Pokud technologii Xperio Polarised zkombinujete se svými korekčními brýlovými čočkami, budou vaše sluneční brýle nejen skvěle vypadat, ale budou také chránit váš zrak. Technologie Xperio Polarised současně odstraňuje nepříjemné a oslňující odrazy a zvýrazňuje i barvy, které tak mají možnost se skutečně naplno projevit. Toho je docíleno zlepšením barevného vnímání a zabráněním tomu, aby brýlovými čočkami procházelo oslňující světlo.

 

UŽ ŽÁDNÉ OSLNĚNÍ

Brýlové čočky společnosti Essilor s technologií Xperio Polarised v interakci se světlem.

Světelné paprsky přicházejí ze všech úhlů. Pokud se paprsky odrážejí od vodorovných ploch, jakými jsou silnice, voda či led, velice často dochází k jejich koncentraci v horizontálním směru. Vzniká tak viditelné oslnění, které může být pro naše oči nepříjemné. Řešení brýlových čoček s technologií Xperio Polarised propouští pouze vertikální světlo a tím dochází k odstranění nepříjemného oslnění.

 

IDEÁLNÍ PŘI ŘÍZENÍ

Řízení je pro většinu z nás standardním způsobem cestování. Brýlové čočky Xperio Polarised zlepšují řízení tím, že eliminují oslňující odlesky na mokré vozovce, palubní desce a ostatních vozidlech.

žena v brýlích s čočkami Xperio Polarised

NEJLEPŠÍ OCHRANA PŘED UV ZÁŘENÍM

Technologie Xperio Polarised nabízí tu nejvyšší úroveň ochrany proti UV záření z celé naší nabídky technologií pro brýlové čočky. Díky tomu je technologie Xperio Polarised ideální pro každého, kdo má citlivé oči, nebo pro seniory, kteří podstoupili oční operace.

Nejlepší ochrana před UV zářením Xperio

KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÁ VODA

S technologií Xperio Polarised vám mohou vaše brýlové čočky zlepšit vizuální zážitek při vodních a zimních sportech. Redukují oslnění slunečním světlem odraženým od povrchů, jako jsou vodní hladina, sníh či led.

Rodina ve slunečních brýlích Essilor SUN

Kompletní řešení brýlových čoček, které chrání váš zrak a nabízí řadu výhod

Korekce zraku

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Dozvíte se více

Korekce zraku

Varilux E Series

Čočky Varilux poskytují rychlou adaptaci a ostré vidění, ideální pro začínající multifokální nositele. Brýlové čočky Varilux řady E snižují zkreslení obrazu pro pohodlnější zážitek.

Dozvíte se více

Korekce zraku

Eyezen

Jednoohniskové brýlové čočky. Pomáhají vašim očím odpočinout si od počítače a mobilu a zároveň chrání váš zrak pro budoucnost.

Dozvíte se více

 

(1) V kombinaci s Crizal Sun UV