Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Sapphire

S technologií Crizal Sapphire UV poskytují vaše brýlové čočky tu nejlepší čirost ve své třídě* za účelem zajištění optimálního vidění a estetického dojmu. Jinými slovy – množství odlesků ve vašich brýlových čočkách bude mininální.

Výhody

Snížení oslnění ze všech stran

Vaše brýlové čočky budou odrážet méně světla.

Ochrana proti UV

Vaše brýlové čočky odrazí 100 % UV a UVB záření.

Vodě odolné

Vaše brýlové čočky odpuzují vodní kapky.

Odpuzují prach

Vaše brýlové čočky odpuzují prachové částice

Odolnost proti poškrábání

Zjistěte, jak budou vaše brýlové čočky odolávat poškrábání.

Odolnost proti šmouhám

Vaše brýlové čočky odpuzují nepříjemné šmouhy

SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ ODLESKŮ

Ať už se nacházíte kdekoliv, v interiéru či venku, dopadá na vaše brýlové čočky ze všech úhlů světlo. To může vést ke vzniku obtěžujících odlesků, které mohou nepříjemně ovlivňovat váš každodenní život. Aplikace technologie Crizal Sapphire UV zajišťuje u vašich brýlových čoček snížení množství odlesků ze všech směrů a zvyšuje ochranu před UV zářením. Ve svých brýlových čočkách zaznamenáte méně rušivých odrazů světla a díky dokonalému estetickému dojmu budou vaše brýlové čočky pro ostatní prakticky neviditelné.

BEZPEČNÁ JÍZDA

Technologie Crizal Sapphire UV je dokonalým řešením brýlových čoček pro řidiče, zejména při jízdě v noci. Snížením míry oslnění a tzv. duchových obrazů je technologie Crizal Sapphire UV dokonalé řešení brýlových čoček pro pohodlnou jízdu.

Jízda tunelem

INOVACE V KAŽDÉM OHLEDU

Technologie Crizal Sapphire UV zajišťuje, že vaše brýlové čočky odpuzují škrábance, šmouhy, vodní kapky a prachové částice. Jinými slovy – vaše brýlové čočky jsou neuvěřitelně kvalitně chráněné. Což se hodí při každodenních aktivitách.

Brýle s čočkami společnosti Essilor s technologií Crizal Sapphire jsou odolné vůči škrábancům

NEJVYŠŠÍ MÍRA OCHRANY PŘED UV ZÁŘENÍM PRO ČIRÉ BRÝLOVÉ ČOČKY.

S technologií Crizal Sapphire UV jsou vaše oči chráněné před škodlivým UVA a UVB zářením přicházejícím ze všech směrů.

Crizal odolnost vůči otiskům

ZAVÁZALI JSME SE K TESTOVÁNÍ BENEFITŮ

Provádíme systematické testy, abychom zajistili důkaz o benefitech našich produktů

14 185 osob

testovalo a ohodnotilo brýlové čočky společnosti Essilor v podmínkách každodenního života

18 981 osob

testovalo brýlové čočky společnosti Essilor

312 studií

brýlových čoček společnosti Essilor bylo vytvořeno ve spolupráci s nositeli

Kompletní řešení brýlových čoček, které chrání váš zrak a nabízí lepší vizuální komfort.

Navštivte svého optika

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Dozvíte se více

Navštivte svého optika

Varilux E Series

Čočky Varilux poskytují rychlou adaptaci a ostré vidění, ideální pro začínající multifokální nositele. Brýlové čočky Varilux řady E snižují zkreslení obrazu pro pohodlnější zážitek.

Dozvíte se více

Navštivte svého optika

Eyezen

Jednoohniskové brýlové čočky. Pomáhají vašim očím odpočinout si od počítače a mobilu a zároveň chrání váš zrak pro budoucnost.

Dozvíte se více

 

(1) Perceived invisibility based on Wearers Test 2017 (Fr) N = 50 - resulting from a better perception of anti-reflective feature.(2) The E-SPF index depends on the lens material itself and the coating. E-SPF is a global index rating the overall UV protection of a lens. E-SPF was developed by Essilor International andendorsed by 3rd party experts. Lens performance only.The E-SPF index excludes direct eye exposure that depends on external factors (wearer’s morphology, frame shape, position of wear). E-SPF=10 for Crizal Sapphire UV lenseswith Essilor Orma 1.5.(3)Crizal scratch guarantee, terms and conditions apply