Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Prevencia

Technologie Crizal Prevencia filtruje škodlivé UV záření a modré světlo a současně propouští žádoucí světlo – každodenní ochrana před škodlivým zářením.

Výhody

Ochrana před škodlivým modrým světlem

Brýlové čočky redukují úroveň modrého světla, které proniká do vašich očí.

Ochrana proti UV

Brýlové čočky odrazí 100 % UV a UVB záření.

Vodoodpudivé

Brýlové čočky odpuzují vodní kapky.

Odpuzují prach

Brýlové čočky odpuzují prachové částice

Odolnost proti poškrábání

Zjistěte, jak budou vaše brýlové čočky odolávat poškrábání.

Odolnost proti šmouhám

Brýlové čočky odpuzují nepříjemné šmouhy.

MYSLETE NA BUDOUCNOST

Digitální displeje a obrazovky, kancelářské osvětlení, zářivky – modré světlo je všude kolem nás. A také pokud jsme venku, protože slunce je ve skutečnosti jeho největším zdrojem. Některé části spektra modrého světla jsou pro náš každodenní život důležité, například pro regulaci spánkového cyklu, ovlivňují naši náladu a kognitivní výkony. Ne všechny složky modrého světelného spektra jsou ale užitečné. Dlouhodobé a přetrvávající vystavení zraku škodlivému modrému světlu (nebo modrofialovému světlu) může přispět k dlouhodobému poškození vašeho zraku.

Ochrana před škodlivým UV zářením a modrým světlem

Škodlivé světelné paprsky mohou být pro vaše oči nebezpečné tak, jako jsou nebezpečné pro vaši pokožku, jejich efekt se kumuluje, urychluje stárnutí očí a výskyt zákalů. Modrofialové světlo bylo před nedávnem označeno jako škodlivé pro buňky oční sítnice. Způsobuje dlouhodobé poškození očí a může urychlit potenciální výskyt věkem podmíněné makulární degenerace (VPMD). Technologie Crizal Prevencia viditelně odráží škodlivé modrofialové světlo od vašich brýlových čoček a pomáhá chránit zrak.

Brýlové čočky Essilor s technologií Crizal Sapphire demonstrují blokování škodlivého UV záření a modrého světla

 

INOVACE V KAŽDÉM OHLEDU

Technologie Crizal Sapphire UV zajišťuje, že vaše brýlové čočky odpuzují škrábance, šmouhy, vodní kapky a prachové částice. Jinými slovy – vaše brýlové čočky jsou neuvěřitelně kvalitně chráněné. Což se hodí při každodenních aktivitách.

Brýle s čočkami společnosti Essilor s technologií Crizal Sapphire odolávají škrábancům

ZAVÁZALI JSME SE K TESTOVÁNÍ BENEFITŮ

Provádíme systematické testy, abychom zajistili důkaz o benefitech našich produktů

14 185 osob

testovalo a ohodnotilo brýlové čočky společnosti Essilor v podmínkách každodenního života

18 981 osob

testovalo brýlové čočky společnosti Essilor

312 studií

brýlových čoček společnosti Essilor bylo vytvořeno ve spolupráci s nositeli

Kompletní řešení vašich brýlových čoček, které chrání váš zrak a nabízí řadu benefitů

Navštivte svého optika

Eyezen

Jednoohniskové brýlové čočky. Pomáhají vašim očím odpočinout si od počítače a mobilu a zároveň chrání váš zrak pro budoucnost.

Dozvíte se více

Navštivte svého optika

Varilux X Series

Varilux X Series je první řadou brýlových čoček Varilux, která dramaticky snižuje nutnost pohybu hlavou a zajišťuje, že máte v rámci běžných i méně běžných denních aktivit na dosah ruky vidění tak přirozené, jak je to jen možné.

Dozvíte se více

Navštivte svého optika

Varilux E Series

Čočky Varilux poskytují rychlou adaptaci a ostré vidění, ideální pro začínající multifokální nositele. Brýlové čočky Varilux řady E snižují zkreslení obrazu pro pohodlnější zážitek.

Dozvíte se více

 

(1)Crizal Prevencia blocks 20% of the harmful Blue-Violet light, reducing retinal cell death by 25%. The Blue-Violet light cut may slightly differ depending on lens material. In vitro experiments conducted by Essilor and Paris Vision Institute,Retinal Pigment Epithelium cells were exposed to Blue-Violet light, reproducing the physiological exposure to sunlight of the 40-year-old human eye.(2) The E-SPF® index depends on the lens material itself and the coating. E-SPF® is a global index rating the overall UV protection of a lens. E-SPF® was developed by Essilor International and endorsed by 3rd party experts.Lens performance only. The E-SPF® index excludes direct eye exposure that depends on external factors (wearer’s morphology, frame shape, position of wear). E-SPF®=10 for Crizal® UV lenses with Essilor Orma 1.5®.(3) Crizal scratch guarantee, terms and conditions apply(4) Harmful light = UV and blue-violet light(5) The outer retina is composed of retinal pigment epithelium (RPE) cells plus the outer segments of visual photoreceptors. RPE is critical to the functioning, survival and constant renewal of photoreceptorsSunlight and the 10-year incidence of age-related maculopathy: The Beaver Dam Eye Study. Arch. Ophthalmol., 122, 750-757.New discoveries and therapies in retinal phototoxicity, Serge Picaud et Emilie Arnault, Points de Vue N°68, Spring 2013.