Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Crizal Drive

Jasnější vidění za volantem

Výhody

ODPUZUJÍ PRACH

odpuzují prachové částice pro jasnější vidění a snadné čištění brýlových čoček

ODOLNÉ PROTI ŠMOUHÁM

odpuzují nepříjemné šmouhy pro vizuální jasnost a snadné čištění brýlových čoček

ODOLNÉ PROTI POŠKRÁBÁNÍ

zajišťění jasného vidění

UV OCHRANA

chrání vaše oči před UVA a UVB paprsky

ODPUZUJÍ VODU

odpuzují kapky vody, takže zůstávají čisté

VÝRAZNĚ MÉNĚ ODRAZŮ PŘI JÍZDĚ V NOCI

pohodlné vidění a zlepšená zraková ostrost

Sebevědomé řízení

  • Snižuje odrazy na vozovce
  • Snížení oslnění
  • Odolné proti poškrábání
  • Odolné brýlové čočky
  • UV ochrana
  • Optimalizováno pro jízdu autem
bezpečně za volantem

JASNĚJŠÍ VIDĚNÍ ZA VOLANTEM

Zhoršuje se vám vidění při řízení v noci, i když máte brýle? Crizal Drive by mohlo být řešení, které jste hledali. Crizal Drive je povrchová úprava čočky, kterou lze kombinovat s čočkami Varilux a jednoohniskovými brýlovými čočkami od Essiloru pro zlepšení jasnosti vašeho vidění. Ochranná vrstva přidává vašim čočkám několik výhod a pomáhá jim pracovat tvrději při poskytování ostrého a nepřerušovaného vidění; což je důležité při řízení.


Crizal Drive je optimalizovaný speciálně pro řízení, prokazatelně snižuje odrazy na vašich čočkách a pomáhá vám cítit se za volantem pohodlněji. Ať už řídíte ve dne nebo v noci, ujistěte se, že vám brýle usnadňují život.
 

glare at night

POCIŤUJTE BEZPEČÍ NA SILNICI

Světla v noci mohou vytvářet odrazy a odlesky na našich brýlích. Mohou přicházet ze všech směrů a z různých zdrojů, jako jsou světlomety, semafory a pouliční lampy. Proměňte nepříjemný zážitek z jízdy v potěšení. Naše povrchová úprava čočky Crizal Drive specificky snižuje odrazy při jízdě v noci, což vám pomáhá být na silnici co nejbezpečnější a sebevědomější. Crizal Drive může zlepšit váš vizuální komfort a jasnost vidění a vytvořit bezpečnější prostředí pro řízení ve dne i v noci; bez ohledu na to, jaké vozidlo řídíte.

 

tunel

BRÝLOVÉ ČOČKY, KTERÉ VYDRŽÍ

Crizal Drive umí mnohem víc, než jen omezovat odrazy světel na vašich brýlových čočkách. Povrchová úprava také dokáže být odolná vůči poškrábání, šmouhám, prachu a odpuzování kapiček vody. To může pomoci vašim čočkám zůstat čisté, takže při řízení uvidíte vše kolem sebe. Crizal Drive nabízí hodnocení E-SPF 25, takže vaše oči jsou chráněny před UV zářením i když jste venku z auta.