Brýlové čočky Essilor

Korekce zraku

Pořiďte si takové brýlové čočky, které splňují vaše potřeby

Navštivte svého optika

Výběr vhodných brýlových čoček se skládá ze tří kroků. Nejprve si zvolte takové brýlové čočky, které odpovídají vašim předepsaným dioptriím. Korekci vám předepíše oční specialista na základě změření zraku. Na základě vašich potřeb Vám oční specialista vybere brýlové čočky jednoohniskové (Eyezen) nebo multifokální (Varilux).

Eyezen

Eyezen jsou celodenní brýlové čočky speciálně navržené pro váš život online.

Varilux

Brýlové čočky Varilux jsou progresivní čočky. Na rozdíl od jednoohniskových brýlových čoček s nimi vidíte zcela bez problémů na blízko, do dálky i na střední vzdálenost. Pro ty, kteří jsou starší 45 let.

Chraňte svůj zrak

Objevte optimální ochranu vašeho zraku před škodlivým zářením.

Eye Protect System

Brýlové čočky s technologií Eye Protect System pomáhají chránit zrak před UV zářením a filtruje modrofialové světlo, každý den.

Essilor Sun

Nabízíme širokou škálu módních slunečních brýlových čoček, které zajišťují ostré a jasné vidění a chrání oči před škodlivým UV zářením. Vyberte si z naší nové řady slunečních brýlových čoček, a chraňte tak své oči!

Chtějte vyšší čirost brýlových čoček

Chraňte své oči brýlovými čočkami poskytující ochranu proti odleskům, šmouhám a škrábanci a dosáhnete dokonalé kvality vidění. Vnímejte svět jako dokonalý obraz.

Crizal

Doplňte své komplexní řešení brýlových čoček o technologii Crizal. Jedná se o povrchovou úpravu, která zlepšuje ostrost vidění a chrání vaše brýlové čočky před nepřáteli ostrého obrazu.