Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
CS > Novinky > Očekávaná novinka jara je tady! Crizal Transitions - grafitově zelená
Očekávaná novinka jara je tady! Crizal Transitions - grafitově zelená
Vyjádřete svůj styl s grafitově zelenou barvou!

Buďte styloví a vyzkoušejte novou barvu Crizal Transitions VII grafitově zelenou. 

Tato atraktivní barva rozšiřuje nabídku barev Crizal Transitions VII a přináší nositelům lepší kontrast vidění a posílené barvy. Je vhodná zejména pro mladou generaci, která si zakládá na módě a stylu.


Grafitově zelená barva, vyvinutá ve spolupráci Essilor a Transitions Optical pomocí patentované technologie barev, poskytuje Vašim zákazníkům ještě přirozenější vidění a skutečné vnímání barev. Zatímco tradiční barevné brýlové čočky barvy zkreslují, grafitově zelené brýlové čočky Transitions Signature zobrazují barvu velmi přesně, stejně jako čiré brýlové čočky.

 

Vyzkoušejte nyní brýlové čočky TRANSITIONS bez OBAV! 


GARANCE MILUJ NEBO VYMĚŇ

 Představujeme Vám 30-denní garanci výměny pro všechny brýlové čočky Crizal Transitions.

V případě, že Váš zákazník nebude spokojený, můžete mu zadarmo vyměnit Crizal Transitions za čiré brýlové čočky ve stejném materiálu a povrchové úpravě. Vaší zárukou, že si zákazník zakoupil brýlové čočky Crizal Transitions právě ve Vaší optice, je nová garanční kartička, kterou získáte při každé objednávce brýlových čoček Crizal Transitions. Stačí pouze doplnit datum převzetí brýlí zákazníkem a Vaše razítko optiky.

V případě uplatnění garance je potřeba zaslat číslo Vaší objednávky a vyplnit reklamační formulář, následně Vám objednáme čiré brýlové čočky a dobropisem vrátíme rozdíl v nákupní ceně.

Vyzkoušet samozabarvovací brýlové čočky je nyní jednodušší, než kdykoli předtím!


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu