Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
CS > Novinky > Zapojte se do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen!
Zapojte se do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen!
Essilor a Fnatic vás zvou objevit online hráčský svět prostřednictvím unikátní digitální hry.
Essilor, světový lídr v oblasti oční optiky, uvádí Eyezen Challenge ve spojení s Fnatic, světovou hráčskou online organizací, aby představil brýlové čočky Eyezen™! Tento pohlcující digitální hráčský zážitek umožní každému, aby se zapojil a stal se hvězdou Fnatic eSports a to pouze se zapojením svých očí!

 


Soupeřit budete se světovou hráčskou legendou Fnatic,  Martinom 'Rekkles' Larssonom, vybaveným brýlovými čočkami Eyezen™, v unikátním hráčském duelu. Hráči s nejvyšším dosaženým skóre vyhrávají a mohou vidět hráčské souboje legendárních hráčů Fnatic naživo.  

Nejmodernější technologie sleduje pohyby očí hráče a umožňuje jim zneškodnit cíl a škodlivé modrofialové světlo, které se zobrazuje na obrazovce. Cílem této výzvy je vzdělávat mladou generaci internetových nadšenců o důležitosti ochrany zraku, kteří tráví až 7 hodin denně před různými obrazovkami. 

Brýlové čočky Eyezen™ ulevují a chrání zrak díky technologii Eyezen™ Focus™ a filtru proti škodlivému modrofialovému záření.  Eyezen™ je navržen pro život v neustálém připojení, pro lidi, kteří nosí dioptrické brýle, ale i pro ty, kteří je nenosí a mají potřebu ochrany zraku při používaní digitálních zařízení.  

"Život v neustálém připojení a střídání různých obrazovek vytváří nové vizuální potřeby. Organizace eSport s 27 miliónny hráči denně je skvělou příležitostí na vytvoření podvědomí mezi hráči o důsledku obrazovek na jejich zrak, kteří brýle nosí či nikoli" , hovoří Alain Riveline, Global Marketing VP v Essilor. 

 


Zapojte se do Fnatic s brýlovými čočkami Eyezen zde: Eyezen-challenge.com

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu