Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
CS > Novinky
Novinky
 
CO JE V ESSILORu NOVÉHO?
Nejlepší exponáty veletrhu TOP OPTA 2018 Nejlepší exponáty veletrhu TOP OPTA 2018Již potřinácté se konala soutěž o nejlepší exponáty veletrhu TOP OPTA
Magazín Forbes označil Essilor za jednu z nejinovativnějších firem na světě pro rok 2017 Magazín Forbes označil Essilor za jednu z nejinovativnějších firem na světě pro rok 2017Společnost Essilor si poprvé zajistila místo v tomto prestižním seznamu v roce 2010 a od té doby je každoročně zařazována mezi 100 veřejně obchodovaných společností, u nichž investoři spatřují největší inovační potenciál jak nyní, tak do budoucna.
Ocenění pro Essilor Ocenění pro EssilorSpolečnost Essilor získala ocenění Sustainable Business Award za naplňování Cílů udržitelného rozvoje OSN
Special Olympics Special OlympicsZaměstnanci Essilor jako dobrovolníci na Zimních speciální olympijských hrách v Rakousku.
Varilux Comfort 3.0 Varilux Comfort 3.0NOVINKA Varilux Comfort 3.0 - Okamžité ostré vidění pro lepší komfort při adaptaci
NOVINKA - Varilux Physio 3.0 NOVINKA - Varilux Physio 3.0Varilux Physio 3.0 - Bezproblémové vidění pro intenzivní život
EYEDRIVE® INOVACE PRO ŘIDIČE EYEDRIVE® INOVACE PRO ŘIDIČEBrýlové čočky EyeDrive® perfektně splňují požadavky, které na nás klade řízení automobilu. S ostrým obrazem a širokým zorným polem se do cíle své cesty dostanete bezpečně a v klidu, bez rušivého oslňování.
EYEZEN EYEZENBrýlové čočky na každý den, které uleví Vašim očím od digitálního světa a zároveň ochrání Váš zrak pro budoucnost.
SVĚTOVÝ DEN ZRAKU dne 13. října! SVĚTOVÝ DEN ZRAKU dne 13. října!Svvětový den zraku bude tento rok 13. října. Projevte lásku svým očím a zapojte se do celosvětové iniciativy pro zdravé vidění s Essilor!
NOVINKA V MĚŘENÍ REFRAKCE! NOVINKA V MĚŘENÍ REFRAKCE! Vyzkoušejte si s přístrojem NIKA PolaFit® 3D nejpohodlnější způsob refrakce.
NOVINKA V BROUŠENÍ! NOVINKA V BROUŠENÍ!Získejte výhody z používání kompaktního a vysoce výkonného brousícího systému ESSILOR DELTA 2
Essilor Open Innovation Challenge Essilor Open Innovation ChallengeSpolečnost Essilor oznamuje výzvu Open Innovation Challenge s cílem vyvinout rozšířitelná řešení pro základní měření refrakčních vad v částech světa, kde je přístup k péči o zrak obtížně dostupný.
Vlnový analyzátor Vlnový analyzátorNOVINKA V OPTOMETRII - rychlý a plně automatický aberometr s intuitivním ovládáním.
Užívejte si léto s Essilorem! Užívejte si léto s Essilorem! Essilor přináší to nejlepší řešení pro ochranu vašeho zraku před nebezpečným UV zářením nejen v létě, ale i po celý rok! Vyberte si z bohaté nabídky zrcadlových odstínů e-mirror, polarizačních Xperio nebo samozabarvovacích Transitions.
K brýlovým čočkám CRIZAL sluneční dioptrické brýlové čočky jako DÁREK! K brýlovým čočkám CRIZAL sluneční dioptrické brýlové čočky jako DÁREK!Nyní nastal ten správný čas pro výběr dioptických slunečních brýlí. Až do 31.8. 2016 získáte k nákupu jednoohniskových brýlových čoček CRIZAL DÁREK!*
Zapojte se do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen! Zapojte se do online hry Essilor a Fnatic s Eyezen!Essilor a Fnatic vás zvou objevit online hráčský svět prostřednictvím unikátní digitální hry s Eyezen! Tento pohlcujíci digitální hráčský zážitek umožní každému, aby se zapojil a stal se hvězdou Fnatic eSports a to pouze se zapojením svých očí!
Varilux Eyezen nyní s novým názvem Varilux Digitime! Varilux Eyezen nyní s novým názvem Varilux Digitime!Od 1.4.2016 se produktová řada Varilux Eyezen mění na nový název Varilux Digitime.
​Navštivte stánek Essilor na výstavě OPTA v Brně! ​Navštivte stánek Essilor na výstavě OPTA v Brně!Essilor Vás přivítá na svém stánku č.44 s představením svých top produků - brýlových čoček Eyezen pro práci s digitálními zařízeními, unikátními virtuálními brýlemi Nautilus!
Essilor čtvrtý rok za sebou v žebríčku Global 100 Most Sustainable Corporations Essilor čtvrtý rok za sebou v žebríčku Global 100 Most Sustainable CorporationsEssilor, světový lídr v optickém průmyslu, byl zařazen již čtvrtým rokem do žebříčku 100 nejvýznamnějších globálních společností, které při svém podnikání dodržují zásady trvale udržitelného rozvoje
NOVINKA NAUTILUS-VIRTUÁLNÍ REALITA OD ESSILORU! NOVINKA NAUTILUS-VIRTUÁLNÍ REALITA OD ESSILORU!Nautilus-exkluzivní demonstrační nástroj, který umožní Vašim zákazníkům vybrat s jistotou vhodné brýlové čočky.
AKCE JUNIOR 1+1 AKCE JUNIOR 1+1Až do 31.12.2015 k nákupu dětských brýlových čoček Junior Airwear získáte druhý pár brýlových čoček za 1 Kč.
SUN MAX SUN MAXBrýlové čočky do každé sluneční obruby? Objevte SunMax!
Deep Lights Deep LightsDeep Lights je inovativní řešení, které umožňuje velmi přesně měřit filtraci světla na brýlových čočkách (včetně slunečních).
Představujeme novinku EYEZEN Představujeme novinku EYEZENNechte své oči odpočinout od digitálního života
Essilor již třetím rokem patří mezi společnosti, které nejvíce dbají o trvale udržitelný rozvoj Essilor již třetím rokem patří mezi společnosti, které nejvíce dbají o trvale udržitelný rozvojEssilor, světový lídr mezi oftalmologickými optickými společnostmi, oznamuje vytvoření programu Vision For Life (Zrak pro život), jenž představuje průkopnický krok v poslání společnosti, jímž je zvýšení kvality života lidí pomocí zlepšení jejich zraku.
Essilor třetí rok za sebou v žebríčku Global 100 Most Sustainable Corporations Essilor třetí rok za sebou v žebríčku Global 100 Most Sustainable CorporationsSpolečnost Essilor, světový leader v optickém průmyslu, byl zařazen již třetím rokem do žebříčku 100 nejvýznamnějších globálních společností,které při svém podnikání dodržují zásady trvale udržitelného rozvoje.
Představujeme vám Speciální brýlové čočky EXCEPTIO Představujeme vám Speciální brýlové čočky EXCEPTIODokonce i klienti s velmi rozvinutou ametropií budou vidět svět lépe!
Brožury pro oční specialisty nově ke stažení online! Brožury pro oční specialisty nově ke stažení online!Představujeme Essilor academy
Essilor – 3. místo mezi francouzskými společnostmi v žebříčku Forbes Essilor – 3. místo mezi francouzskými společnostmi v žebříčku ForbesJiž čtvrtým rokem za sebou se společnost Essilor umístnila v žebříčku 100 nejinovativnějších společností světa, který pravidelně zveřejňuje magazín Forbes
Představujeme novinky léta: zrcadlové efekty e-mirror a nové Xperio gradál Představujeme novinky léta: zrcadlové efekty e-mirror a nové Xperio gradále-mirror představuje novou řadu moderních zrcadlových efektů v 7 různých barvách. Brýlové čočky Xperio se přizpůsobí zraku každého nositele.
Essilor International získal cenu v inovaci ve výzkumu Crizal Prevencia Essilor International získal cenu v inovaci ve výzkumu Crizal PrevenciaPřelomový fotobiologický výzkum, který vedl k uvedení Crizal Prevencia na trh, získal koncem dubna tohoto roku prestižní ocenění.
Očekávaná novinka jara je tady! Crizal Transitions - grafitově zelená Očekávaná novinka jara je tady! Crizal Transitions - grafitově zelenáGrafitově zelená barva Crizal Transitions podporuje kontrast a skutečné zobrazenení barev. Vyzkoušejte i Vy! Navíc bez obav s novou garancí Miluj nebo vyměň.
Novinka! Utěrka Optifog Smart bojuje proti zamlžení na vašich brýlích! Novinka! Utěrka Optifog Smart bojuje proti zamlžení na vašich brýlích!Optifog Smart utěrku můžete používat na ošetření brýlí každý den.
Essilor vyhlašuje projekt Extreme testing s polárním vědcem Ericem Brossierem Essilor vyhlašuje projekt Extreme testing s polárním vědcem Ericem BrossieremEssilor testuje vlastnosti brýlových čoček v drsných podmínkách kanadské Arktidy
Varilux S series Varilux S seriesNezáleží na vzdálenosti, nezáleží na situaci, nový Varilux S series Vám poskytne neomezené vidění jako nikdy předtím.

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu