Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
CS > BRÝLOVÉ ČOČKY > PROGRESIVNÍ (MULTIFOKÁLNÍ) ČOČKY
PROGRESIVNÍ (MULTIFOKÁLNÍ) ČOČKY
 
Pokud je Vám více než 40 let a máte problémy s viděním, pravděpodobně trpíte presbyopií (vetchozrakostí), běžnou postupnou ztrátou vidění do blízka. Ale máme pro Vás dobrou zprávu: střídání brýlí na blízko a do dálky je již minulostí. Nemusíte s sebou nosit další brýle na čtení ani, jako Vaši rodiče, nosit brýle s bifokálními čočkami rozdělenými viditelnou čarou.

Progresivní brýlové čočky umožňují hladký přechod z vidění do dálky přes vidění do střední vzdálenosti až po vidění do blízka a zároveň minimalizují všechny přechodové korekce. To znamená, že progresivní brýlové čočky mají odstupňovanou optickou mohutnost a zmírňují tak namáhání očí a umožňují co nejpřirozenější vidění.

První progresivní brýlová čočka na světě byla čočka Varilux, která byla vynalezena v roce 1959. Od té doby společnost Essilor zaváděla novinky a nastavovala nové standardy v kvalitě péče o zrak presbyopických pacientů. Každý design brýlových čoček Varilux prochází řadou přísných uživatelských zkoušek a klinických testů, které mají zajistit jejich optimální kvalitu přirozené vidění.

Brýlové čočky Varilux jsou progresivní čočky, které oční specialisté po celém světě předepisují nejčastěji. Pro všechny brýlové čočky Varilux se doporučuje povrchová úprava Crizal nebo Optifog.

Chcete-li poznat přirozené vidění na vlastní oči, navštivte svého očního specialistu a zeptejte se ho, jaký design brýlové čočky Varilux je pro Vás vhodný.

Více o VARILUX získáte také ZDE.
Varilux X SeriesNejmodernější multifokální brýlové čočky Varilux vám zajistí kvalitnější přechod vidění v oblasti na délku paže a dál. Neunikne vám žádný detail!
Varilux garance100% spokojenost nebo výměna a premium garance
Varilux E Design eyecodeNová řada brýlových čoček Varilux E Series rozšiřuje portfolio Varilux Series, přináší lehkou adaptaci pro větší počet nositelů a pohodlné vidění pro všechny presbyopy.
Varilux E DesignNová řada Varilux E series – snadné vidění pro lepší život!
Varilux Physio eyecodeOptimální estetické řešení, protože tato progresivní brýlová čočka umožňuje libovolné zakřivení.
Varilux Physio 3.0BEZPROBLÉMOVÉ VIDĚNÍ PRO INTENZIVNÍ ŽIVOT!
Varilux Comfort 3.0OKAMŽITÉ OSTRÉ VIDĚNÍ PRO LEPŠÍ KOMFORT PŘI ADAPTACI
Varilux LibertyVáš krok k přirozenému vidění na všechny vzdálenosti
Varilux StarterZačátek nového komfortu ve vidění - jedny brýle na všechny vzdálenosti!
VARILUX DIGITIMEProgresivní brýlové čočky VARILUX Digitime určené pro práci s digitálními zařízeními.
Varilux AktivityDopřejte si maximální zrakový komfort při řízení auta, při sportu nebo při práci s počítačem - vyzkoušejte Varilux Road Pilot, Varilux Sport nebo Varilux Digitime.

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu