Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Varilux S Design eyecode
Objevte vidění bez omezení s Varilux S Design eyecode
Poprvé jsme schopni nabídnout nositelům progresivních brýlových čoček vidění zcela bez omezení. Objevte rovnováhu při pohybu a širokoúhlé vidění s eyecode.

Brýlové čočky Varilux S Design eyecode jsou prvním krokem k individualizaci v rámci řady Varilux S Series. Tyto brýlové čočky berou v úvahu parametry brýlové obruby a přirozené čtecí vzdálenosti pro perfektní vidění do blízka.

2 revoluce přinášejí vidění bez omezení:

Nanoptix: Revoluce v technologii brýlových čoček


Technologie Nanoptix umožňuje změnit základní parametry progresivních čoček. Během celého procesu rozdělí brýlovou čočku na tisíce malých částí a tím eliminují odchylky paprsků. Všechny části jsou pak propojeny do jediné brýlové čočky, která koriguje oční vadu nositele, aniž by se vytvářel plovoucí efekt. Výsledkem je rovnováha při pohybu.

Synchroneyes - Revoluce ve fyziologii


Na základě posledních výzkumů fyziologie lidského těla bere technologie SynchronEyes v úvahu rozdíly mezi oběma očima a zajišťuje tak velmi široké zorné pole.

Užijte si zážitek z vidění a vyzkoušejte brýlové čočky Varilux S Design eyecode! Více o brýlových čočkách eyecode se dovíte zde.

Eyecode je dostupný pro optiky, kteří mají vyměřovací přístroj Visioffice.

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu