Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Varilux S 4D
Objevte reflexivní vidění bez omezení s Varilux S 4D!
Poprvé jsme schopni nabídnout nositelům progresivních brýlových čoček vidění zcela bez omezení a novou úroveň rychlosti reakce na změněné podmínky (zkrácení reakční doby). Pouze brýlové čočky Varilux S 4D zajistí rovnováhu při pohybu, širokoúhlé a reflexivní vidění.

Unikátní měření, při kterém se sestaví model chování eyecode a určí dominantní oko, umožňuje, aby byly brýlové čočky Varilux S 4D vyrobeny přesně Vám na míru. 

Nejmodernější brýlové čočky Varilux S 4D Vám mohou poskytnout pouze vybraní odborníci vybaveni měřícím systémem Visioffice, které naleznete označené samolepkou Varilux Master of Vision. 

3 revoluce přinášejí reflexivní vidění: 

Technologie 4D: Revoluce v přizpůsobení 


Stejně jako se v populaci vyskytuje pravorukost a levorukost, naše vidění určuje dominantní pravé oko nebo levé oko. Tím, že při vyšetření zjistíme, které oko je dominantní, můžeme vám zaručit zkrácení reakčních časů.

Nanoptix: Revoluce v technologii brýlových čoček


Technologie Nanoptix umožňuje změnit základní parametry progresivních čoček. Během celého procesu rozdělí brýlovou čočku na tisíce malých částí a tím eliminují odchylky paprsků. Všechny části jsou pak propojeny do jediné brýlové čočky, která koriguje oční vadu nositele, aniž by se vytvářel plovoucí efekt. Výsledkem je rovnováha při pohybu.

Synchroneyes - Revoluce ve fyziologii


Na základě posledních výzkumů fyziologie lidského těla bere technologie SynchronEyes v úvahu rozdíly mezi oběma očima a při výpočtu bere v potaz korekci na obou očích. Výsledkem je širokoúhlé vidění (širší zorné pole). 

Brýlové čočky VariluxS 4D naleznete pouze u očních specialistů Varilux, kteří jsou vybaveni vyměřovacím přístrojem Visioffice

$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu