Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Varilux Physio 3.0
BEZPROBLÉMOVÉ VIDĚNÍ PRO INTENZIVNÍ ŽIVOT!
    PHY3.0_skupina.jpg                  
Jako preferovaný partner pro aktivní a náročné zákazníky, který používá vyspělé technologie už deset let, si Varilux Physio udržuje nastavený standard – v roce 2010 jako první přišel s High Resolution Vision doplněným o technologii
W.A.V.E 2.0.


Vliv velikosti zornice na vlastnosti brýlové čočky

Vlastnosti brýlových čoček jsou ve velké míře ovlivňovány velikostí zornice, která je zahrnuta do výpočtu designu brýlové čočky. Doposud bylo do úvahy brána pouze jedna velikost zornice a to přesto, že se její velikost neustále mění v závislosti od vnějších vlivů i dalších parametrů (vzdálenost, osvětlení, věk, ametropie).

BINOCULAR BOOSTER
Nejnovější inovace modelu Varilux Physio 3.0! 80 % presbyopických zákazníkům má různý předpis na čočky na levé a pravé oko. Tento rozdíl ve vidění vyžaduje, aby se mozek namáhal při spojování sítnicových obrazů. Nová technologie Binocular BoosterTM řeší tento rozdíl stanovením meridiánové linie a umožňuje tak vidění bez námahy s dokonale hladkým přechodem mezi zónou na blízko a na dálku.


PHYBinocular.jpg

PHYWave.jpg

Wave 2.0 a DDV

Díky technologii Wave 2.0 jsme schopni při navrhování čoček vzít v úvahu nekonečné množství velikostí zornic a každý předpis, a to díky mapování zornic. Jedná se o mapu všech velikostních rozdílů mezi zornicemi pro každý předpis a zónu čočky. Tato mapa umožňuje optimální funkci čočky za všech podmínek a pro všechny směry pohledu.
Varilux Physio 3.0 využívá vlastností modelu Varilux Physio 2.0, které znamenaly jeho úspěch, a jde ještě dále ve funkčnosti pro uživatele.
• Dokonalý přechod mezi viděním na blízko a na dálku na jakoukoliv vzdálenost
• Vidění bez námahy i přes zrychlující se životní tempo
• Lepší komfort oka za všech světelných podmínek

Série Varilux Physio 3.0 obsahuje 3 různé verze, které pokrývají všechny potřeby presbyopických zákazníků.
Varilux Physio 3.0
• Varilux Physio 3.0 je standardní verze pro všechny presbyopické zákazníky.

Varilux Physio 3.0 Short
• Varilux Physio 3.0 Short využívá všech výhod čoček
• Varilux Physio 3.0 ve specifickém designu vhodném pro malé obruby.

Varilux Physio 3.0 eyecode
• Varilux Physio 3.0 eyecode představují personalizovaný design, který bere v úvahu další parametry nositelů, jako jsou parametry brýlové obruby a ERC vzdálenost.

 PHYpřehled.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu