Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Varilux Comfort 3.0
Okamžité ostré vidění pro lepší komfort při adaptaci

ComfortMuž.jpg 

Poté co se více než 20 let těšil důvěře odborníků a byl oceňován nositeli, Varilux® Comfort 3.0 zvedá laťku pro celou kategorii ještě výše, protože nalezl řešení, která zlepšují přístup do zón vidění, čímž se zkracují okamžiky rozmazaného vidění. 

Zvyšující se nároky na váš zrak. 

Od mobilních telefonů po vlakové jízdní řády, naše oči se musí neustále přizpůsobovat a zaostřovat na blízko, na střední vzdálenost i na dálku. Tím se zvyšují nároky na náš zrak. Varilux Comfort podporuje dynamické vidění při zachování naprosto přirozené polohy hlavy.

Inovace, které přináší Varilux Comfort 3.0:
W.A.V.E. 2.0 Technology
Tento model orientovaný na zákazníka založený na modelování velikosti zornic, které mu slouží jako fyziologická norma pro zlepšení pohodlí a přizpůsobení se potřebám uživatele v reálném životě. Technologie W.A.V.E 2.0 založená na analýze zornic snižuje aberace vyššího řádu, čímž eliminuje rozostřené vidění, když se nositel snaží najít správnou zónu pohledu, a zajišťuje okamžitě ostré vidění v každém místě čočky. Díky integraci vlivu velikosti zornic jako nového parametru koncepce brýlových čoček přináší technologie W.A.V.E 2.0 širší zorné pole pro nositele.
VX_Comfort_technol.jpg

Vylepšený design
Varilux Comfort 3.0 se o krok přibližuje technologii Varilux Physio 2.0. Varilux Comfort 3.0 obsahuje 3 různé designy, které pokrývají všechny potřeby presbyopických zákazníků. Varilux® Comfort 3.0 umožňuje snazší dosažení správné zóny vidění, což znamená větší pohodlí při adaptaci oka.


 ComfortModel.jpg

Varilux Comfort 3.0:
Standardní verze pro všechny 
presbyopické zákazníky.
Varilux Comfort 3.0 Short:
Verze Short využívá všech 
výhod čoček Varilux Comfort 3.0 ve specifickém designu vhodném pro úzké obruby.
Varilux Comfort 3.0 eyecode představují personalizovaný design, který bere v úvahu další parametry nositele, jako tvar obruby a charakteristiky obličeje.$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu