Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Varilux E Design eyecode
 

Řada brýlových čoček Varilux E Series rozšiřuje portfolio Varilux Series, přináší lehkou adaptaci pro větší počet nositelů a pohodlné vidění pro všechny presbyopy.

Tajemství série  Varilux E series je exkluzivní technologie kontroly plovoucího efektu SWIM CONTROL™. Tato nová technologie inspirovaná technologií Nanoptix zmírňuje plovoucí efekt s cílem ulehčit adaptaci.  

SWIM CONTROL TECHNOLOGY


Stejně jako Nanoptix, i Swim Control vychází z mnohonásobně patentovaných výpočtů založených na mikroprvcích. Tyto mikroprvky se používají na úpravu adice nezávisle na zakřivení brýlových čoček.

Výsledkem je dokonale řízená geometrie brýlové čočky, která přináší zmírnění plovoucího efektu.

Plovoucí efekt nositele ovlivňuje hlavně v oblasti periferního vidění. Takže okraje brýlové čočky jsou vypočítány stejně precizně, jako při technologii Nanoptix, přičemž zbytek brýlové čočky je vypočítán o stupeň níže, což znamená, že výpočet je jednodušší.

Výsledek  Swim Control:

Snížení plovoucího efektu závisí na úrovni sofistikovanosti výpočtu geometrie brýlové čočky. Čím propracovanější je kalkulace, tím menší je plovoucí efekt.

 

S Digital Surfacing 

Swim Control vyžaduje stejnou výrobní přesnost jako Nanoptix, zabezpečující během zpracování povrchu přesné uložení, jak pro přední stranu, tak i zadní stranu povrchu brýlové čočky. S Digital Surfacing je unikátní a nezbytný postup pro všechny brýlové čočky série Varilux Series.

Digitální zpracování povrchu je navrženo pro dosažení bezkonkurenční přesnosti a je chráněno 5 patenty. Kromě unikátního výrobního procesu zahrnuje také exkluzivní výrobní vybavení pro poskytování prémiových služeb.

Díky unikátní technologii S Digital Surfacing mohou brýlové čočky Varilux Series kontrolovat plovoucí efekt jako žádné jiné čočky na trhu.

Brýlové čočky Varilux E Design eyecode jsou personalizované brýlové čočky, které berou v úvahu parametry obruby a přirozenou čtecí vzdálenost pro perfektní vidění do blízka.
$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu