Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Crizal Prevencia
Trvalá ochrana pro zdraví Vašich očí

UV a modro-fialové světlo je všude:

  • Venku: Slunce během celého roku bez ohledu na počasí (slunečné, oblačné, deštivé, atd.) vyzařuje modro-fialové světlo.


  • Uvnitř:  Modro-fialové světlo je přítomné v  LED a fluorescenčních světelných zdrojích, které jsou součástí většiny moderních zařízení (počítače, tablety, smartphony a pod.)

 

Viditelné světlo je pro lidský zrak a zdraví nezbytné.  Celé spektrum viditelného světla je důležité pro vnímání okolního světa: tvary, detaily, barvy. Modro-tyrkysové viditelné světlo je důležité pro naši celkovou pohodu: synchronizace biologických hodin (spánkový/bdělý cyklus, paměť, kognitivní funkce atd.).

Světlo však může být příčinou předčasného stárnutí očí: UV záření je nebezpečné pro naše oči rovněž tak,  jako pro naši pokožku, akumuluje se během celého života, urychluje stárnutí očí a způsobuje vznik šedého zákalu. Modro-fialové světlo bylo nedávno identifikováno jako škodlivé pro buňky sítnice. Způsobuje dlouhodobé poškození našeho zraku a může vyústit do vzniku VPMD (věkem podmíněná makulární degenerace). 

Vzhledem k tomu, že světlo je nezbytné, ale i zdraví škodlivé, oči by měly být chráněny selektivním světelným filtrem - brýlovými čočkami  Crizal Prevencia s AR technologií LIGHT SCAN TM


Tato přelomová technologie kombinuje 3 klíčové faktory současně:

1. Předchází  předčasnému stárnutí Vašich očí selektivním filtrováním škodlivého světla

2. Zachovává Vaši celkovou pohodu propouštěním pouze nezbytného viditelného světla

3. Nabízí optimální a dlouhotrvající průzračné vidění tím, že nabízí úplnou ochranu:  

Crizal_5enemies.jpg 

Crizal Prevencia je také první čirou brýlovou čočkou s viditelným důkazem účinnosti proti škodlivému modro-fialovému světlu. 

Zeptejte se svého optika na Crizal Prevencia, brýlové čočky proti škodlivému modrému světlu, které je všudy přítomné  venku, ale i uvnitř. Chraňte své oči a oči svých dětí s brýlovými čočkami Crizal Prevencia!


Více informací o Crizal Prevencia naleznete na www.crizalprevencia.com.

 


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu