Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
CS > BRÝLOVÉ ČOČKY > POVRCHOVÉ ÚPRAVY > Crizal s Transitions
Crizal s Transitions
Dvojnásobná ochrana před UV zářením a odlesky každý den

Vaše oči jsou extrémně citlivé a UVA a UVB záření má přímý a kumulativní vliv na zdraví Vašich očí, urychluje jejich stárnutí a výskyt katarakty (šedého zákalu). Mimo jiné může ostré světlo způsobit nižší komfort vidění, ale i bolest.

Nové brýlové čočky Crizal s Transitions Signature chrání Vaše oči před nebezpečným UV zářením a okamžitě se adaptují na měnící se světelné podmínky tak, aby co nejlépe ochránili Váš zrak.

 

Nejlepší UV ochrana(1)           *

 

 

 

Nejnovější generace brýlových čoček CrizalTransitions nabízí nejlepší UV ochranu pro brýlové čočky na každý den
s E-SPF 25*, to znamená, že Vaše oči jsou až 25-krát lépe chráněni, než bez brýlových čoček.


* E-SPF vyvinula společnost Essilor a byla schválena 3. nezávislou stranou, E-SPF 25 pro všechny brýlové čočky Crizal UV a Optifog pro každodenní nošení, mimo Essilor Orma® E-SPF = 10. Samotný výkon brýlových čoček: E-SPF vylučuje přímé vystavení oka, které závisí na externích faktorech (nositelova morfologie, tvar brýlové obruby, stav opotřebení...). www.essilor.com

Nejlepší technologie kontroly světla(2)

Díky revoluční technologii Chromea7™, jsou nové brýlové čočky Crizal Transitions Signature více reaktivní na nepřímém slunečním světle, takže nositelé jsou ještě více chránení před oslněním.

 

 

Perfektní čiré vidění po celý den

 

Crizal Transitions zabezpečují dokonalou jasnost vidění díky nejkomplexnější ochraně  před 5 nepřáteli vidění a navíc chrání Vaše oči před nebezpečným UV zářením.

 Crizal_5enemies.jpg

 

Crizal s Transitions pro děti, dospělé a seniory

 

Crizal s Transitions jsou vhodné pro nositele v každém věku a poskytují každodenní pohodlí, ochranu a komfort při vidění.  Vzhledem k tomu, že dětský zrak je třikrát více náchylnější na poškození nebezpečným slunečním zářením, jsou tyto brýlové čočky velmi vhodné pro děti, protože oční čočka do 12 let není u dětí ještě plně vyvinuta.

Dostupnost produktu

TRN_přehled.jpg


 

Crizal s Transitions jsou dostupné v šedém, hnědém a grafitově zeleném provedení, ve všech designech, materiálech a dioptriích (jednoohniskové, bifokální a progresivní – Varilux), vhodné do všech typů brýlových obrub.


Vyzkoušejte je a přesvědčte se sami !


 

 

9 z 10 nositelů vyjádřilo spokojenost s novými brýlovými čočkami Crizal s Transitions. (3)

(1)   Nejlepší UV ochrana pro Crizal s Transitions oproti standardním čírým nebo samozabarvovacím brýlovým čočkám s AR, měřenými s E-SPF, novým indexem vynalezeným Essilor a podpořený nezávislou třetí stranou, certifikující celkovou UV ochranu na brýlové čočce. Pouze vlastnosti brýlové čočky: E-SPF vylučuje přímé sluneční záření vnikající do oka, které závisí na externích faktorech (tvar brýlové obruby, pozice nositele, …).

(2)   Mezi produkty Transitions Optical.

(3)   Nositelský test podpořený nezávislou třetí stranou – Crizal s Transitions Signature VII –120 nositeů - Francie 2012 – procento spokojených nositelů na základě výzkumu (5 bodů z 10 bodové stupnice).

 


 


$Resources:imgRssButtonImgAlt;
RSS
Tisk
Tisk
Odeslat
Poslat příteli
ZmenšitZvětšit
Velikost textu